LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Clear
-4°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 30.maija līdz 6.jūnijam Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 64 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 11 zādzībām, 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 4 ģimenes konfliktiem, 11 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 13 kriminālprocesi. Sastādīti 37 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 56 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 3 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā – 1 automašīnas vadītājs, 1 mopēdists un 1 velosipēdists. Konstatēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo nav, vienā gadījumā cieta velosipēdists.
***
30.maijā no rīta konstatēts, ka Ciblas nov. Zvirgzdenes pagastā no kādas noliktavas nozagtas dažas mantas: 4 teltis un daži kastroļi. Veicot izmeklēšanu uzsākta kriminālprocesa ietvaros, policijas darbinieki noskaidroja ar notikušo iesaistīto personu loku. Šī grupa ir 3 pilngadīgās personas un viens pusaudzis. Visas teltis ir atrastas. Izmeklēšana turpinās.

***
30.maijā Kārsavas nov. Salnavas pagastā no kādas privātmājas, saimnieka prombūtnes laikā pazuda viņa pase un nauda Ls 40. Notiek apstākļu noskaidrošana.

***
30. maijā ap plkst. 19:30 medicīnas iestādē nogādāts 1979. gadā dzimušais vīrietis ar miesas bojājumiem. Policijas darbinieki noskaidroja, ka Kārsavas pag. Malnavas pagastā šīs vīrietis, būdams alkohola reibumā un braucot ar riteni, nebija ticis galā ar sava transportlīdzekļa vadīšanu un nokritis no tā. Velosipēdists tiks saukts pie administratīvās atbildības par velosipēda vadīšanu alkoholisko dzērienu iespaidā.

***
31.maijā Ludzas nov. Pildas pag. c. Pilda no kādas daudzdzīvokļu mājas pagrabtelpas nozagti 7 kartupeļu maisi (ap 280 kg) un dažas ievārījuma bundžas. Uzsākts kriminālprocess. Garnadži iekļuva pagrabtelpā, uzlaužot durvis. Notiek tālāka izmeklēšana.

***
1. jūnijā policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas nov. Pureņu pagastā no kādas saimniecības ēkas nozagti metāla izstrādājumi – dzelzceļa sliedes. Operatīvi rīkojoties, Rēzeknē kādā metāla uzpirkšanas punktā policijas darbinieki aizturēja 1984.gadā dzimušo vīrieti brīdī, kad viņš gribēja nodot nozagto mantu. Metāla izstrādājumi atgriezti īpašniekam.

***
2. jūnijā pēc pusdienas Ludzā, 18.Novembra ielā kādā veikalā apmeklētajai tika nozagts naudas maks, kurā atradās Ls 356. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

***
2. jūnijā konstatēts, ka Ludzas nov. Nirzas pagasta teritorijā no elektrības stabiem nozagti alumīnija vadi no 7 pārlaidumiem.

***
3. jūnijā no rīta konstatēts, ka Ciblas nov. Zvirgzdenes pagastā ganībās tika atrasts nošauts kādam saimniekam piederošais mājlops – bullis. Uzsākts kriminālprocess.
***
3. jūnijā policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas nov. Istras pagastā no kāda lauka nozagti 4 stropi ar bitēm.

***
4. jūnijā ap plkst.16:30 Ludzā, Latgales ielā kādā lielveikalā konstatēta kārtēja preču zādzība. Šoreiz 1964.gadā dzimušais vīrietis nozaga degvīna “Delo Nr.07” pudeli. Materiālais zaudējums – Ls 5,55. Uzsākts kriminālprocess. Vīrietis agrāk ir tiesāts.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore