LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Cloudy
-2°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 13. līdz 20. jūnijam Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 62 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 7 zādzībām (tai skaitā 3 – no mājas vai dzīvokļa), 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 6 ģimenes konfliktiem, 9 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīti 48 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 69 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 8 gadījumos autovadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tai skaitā pret diviem no viņiem uzsākti kriminālprocesi par transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām alkohola reibumā. Nedēļas laikā konstatēti 7 ceļu satiksmes negadījumi, ir 3 cietušie, bojā gājušo nav.
***
17. jūnijā ap plkst. 16:20 Ludzā, A.Upīša ielā kāda persona pa logu iekļuva privātmājā un nozaga divriteni “Unica Author”. Uzsākta kriminālprocesa ietvaros veicot meklēšanas pasākumus, 19. jūnijā policijas darbinieki pilsētā aizturēja 14-gadīgo pusaudzi, kurš bija braucis ar nozagto velosipēdu. Nepilngadīgais agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā par zādzību izdarīšanām. Nozagta manta tiks atgriezta īpašniecei.
***
18. jūnijā ap plkst. 15:45 Ludzas nov. Cirmas pag. Cereļovu teritorijā uz ceļa Rēzekne – Ludza, uz dzelzceļa pārbrauktuves automašīna Opel Astra, kuru vadīja 1988. gadā dzimusī sieviete, izraisīja sadursmi ar automašīnu Audi A6. Avārijas rezultātā viegli cieta 2 automašīnas Audi pasažieres, kurām medicīniskā palīdzība tika sniegta uz vietas. Automašīnas Opel pasažieris ar dažādām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Noskaidrots, ka neviens no transportlīdzekļu vadītājiem nebija lietojis alkoholu.
***
20. jūnijā īsi pēc pusnakts no Zilupes uz medicīnas iestādi nogādāts 1972. gadā dzimušais vīrietis. Vīrietis atradās kādas mājas pagalmā Stacijas ielā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.