LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Mostly sunny
-2°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no šī gada 27. jūnija līdz 4. jūlijam Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 65 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 12 zādzībām, 10 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 4 ģimenes konfliktiem, 11 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 12 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 69 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tai skaitā 2 automašīnu vadītāji, 3 riteņbraucēji un 1mopēdists. Nedēļas laikā konstatēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 gājēja, bojā gājušo nav.

***
28.jūnijā ap plkst.19:40 policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā no Lielā ezera krasta pazudusi plastikāta laiva “SAMS” zaļā krāsā. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – Ls 425.

***
29.jūnijā policijā griezās kāds iedzīvotājs, kurš paziņoja, ka šī gada aprīļa mēneša vidū no viņam piederošās saimniecības ēkām Zilupes nov. Zaļesjes pag. izdarīta mantu zādzība. Visas nozagtas mantas ir no metāla. Uzsākts kriminālprocess un notiek tālāka izmeklēšana.

***
30.jūnijā ap plkst.13:00 Ludzā, Latgales ielā kādā lielveikalā konstatēta kārtēja preču zādzība: 1958.gadā dzimušais vīrietis nozaga degvīna “Arsenič” pudeli. Uzsākts kriminālprocess. Vīrietis jau vairakkārt bija nonācis policijas redzeslokā par zādzību izdarīšanām.

***
30.jūnijā vakarā Ludzā, Rūpniecības ielā kādas SIA teritorijā uzlauzts konteineris, kurā glabājās nolietota sadzīves tehnika. Notikuma vietā aizturēts kāds 14-gadīgais pusaudzis. Šīs pusaudzis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā.

***
1.jūlijā konstatēts, ka Ludzas nov. Nirzas pag. Raibakozu teritorijā no 7 gaisvadu elektrolīnijas pārlaidumiem nozagti alumīnija vadi. Notiek notikušā apstākļu noskaidrošana.

***
1.jūlijā konstatēti 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi.
Divi gadījumi notika Kārsavas novadā. Pirmais gadījums noticis Salnavas pag. kādā mājā vīrietis, būdams alkohola reibumā, iesita pa seju sievai. Otrais paziņojums saņemts ap plkst. 18: 15 par to, ka tieši pilsētā Kārsavā, Stacijas ielā nenoskaidrotas personas nodarīja miesas bojājumus kādam vīrietim.
Trešais gadījums notika Ludzā, Latgales ielā, kad kāds vīrietis ģimenes konflikta laikā iesita savai kopdzīvotājai.
Visos gadījumos notiek visu saistīto ar notikušo apstākļu noskaidrošana.

***
3.jūlijā ap plkst. 16;20 Ludzas nov. Isnaudas pag. Istalsnā kāda 15-gadīgā pusaudze pēkšņi uzsāka šķērsot ceļa braucamo daļu automašīnas Toyota Avensis tuvumā, kura brauca tajā pašā virzienā. Kā rezultātā automašīna aizķēra gājēju. Vēlāk cietusī ar sasitumiem nogādāta medicīnas iestādē.

***
4.jūlijā no rīta kāds ludzānietis konstatēja, ka aizvadītās nakts laikā no viņa mājas pagalma, kas atrodas Jelgavas ielā, nozagtas kannas ar dīzeļdegvielu. Kopā nozagti 215 litri degvielas. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore