LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 7. līdz 14. maijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 60 paziņojumi par dažādiem notikumiem, tai skaitā 5 zādzībām, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 7 ģimenes konfliktiem, 8 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 7 kriminālprocesi. Sastādīti 16 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 54 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā – 1 automašīnas vadītājs, 1 mopēdists, 3 riteņbraucēji un 1 traktora vadītājs. Konstatēti 7 ceļu satiksmes negadījumi (cietušo un bojā gājušo nav).

Policija pateicas par palīdzību
Kā rakstīts kriminālhronikā, VP LRP Ludzas iecirkņa policijas darbinieki lūdza iedzīvotāju palīdzību 1974.gadā dzimušā vīrieša miesas bojājumu gūšanas apstākļu noskaidrošanā pilsētā Zilupe.
Policija izsaka pateicību iedzīvotājiem par sniegto palīdzību. Uz doto brīdi miesas bojājumu iegūšanas apstākļi noskaidroti.

10. maijā ap plkst. 16:00 policijā saņemta informācija, ka Ludzā, Tālavijas ielā pretī mājai Nr.68 kāds pagaidām nenoskaidrots autovadītājs, braucot ar automašīnu, aizķēra elektrības stabu, bojājot to, un, neziņojot policijai par notikušo, notikuma vietu atstājis.
Policijas lūdz visus iedzīvotājus, kam ir informācija saistībā ar notikušo, zvanīt pa tālr.:112 vai 65703800. Anonimitāte garantēta.
***
11. maijā no rīta konstatēts, ka Kārsavā, notika ielaušanās kādā mājā Teātra ielā. Saimnieka prombūtnes laikā garnadzis pa logu iekļuva mājā un nozaga krūmgriezēju “Stiga”. Nodarītā materiālā zaudējuma apmērs – ap Ls 300. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona un nozagtā manta tiek meklētas.

***
14. maijā ap plkst. 08:00 no rīta konstatēts, ka aizvadītajā naktī Kārsavas nov. Goliševas pag. c. Goliševa kādam veikalam izsists loga stikls. Iekļūšana nav notikusi.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore