LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly cloudy
-4°C
 
A A A

Policija ziņo

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, 4.jūlijā no rīta kāds ludzānietis konstatēja, ka aizvadītajā naktī no viņa mājas pagalma Jelgavas ielā nozagtas kannas ar dīzeļdegvielu. Kopā nozagti 215 litri degvielas. Nedaudz vēlāk saņemts vēl viens paziņojums no tas pašas ielas iedzīvotāja, kurš konstatēja, ka nakts laikā no viņa mājas pagalma nozagts transportlīdzeklis – automašīna Renault Clio.
Operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā, tas pašas dienas vakarā saistībā ar šo noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu policijas darbinieki aizturēja 2 vīriešus: 1967.gadā dzimušo Ciblas novada vīrieti un 1984.gadā dzimušo iedzīvotāju. Abas personas agrāk jau bija nonākušas policijas redzeslokā. Aizturētie savu vainu izdarītajā atzina. Nozagta automašīna atrasta pamesta netālu no aizturēto dzīvesvietas. Uz aizturēšanas brīdi daļēji degviela jau bija realizēta, daļēji atrasta. Izmeklēšanā arī noskaidrots, ka viens no aizturētam personām ir saistīts ar vēl citu mantu zādzību, kura bija izdarīta pirms diviem mēnešiem Ludzā. Toreiz šī garnadža guvums- elektroinstrumenti. Daļēji elektroinstrumenti atrasti.
Izmeklēšana turpinās.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore