LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 21. līdz 28. novembrim Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 49 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 5 zādzībām, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 4 ģimenes konfliktiem, 10 huligānisma gadījumiem. Konstatēts, ka Zilupes nov. Pasienes pagastā un Kārsavas nov. Mērdzenes pagasta teritorijā no elektrolīnijas nozagti alumīnija vadi. Uzsākti 15 kriminālprocesi. Sastādīti 22 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 60 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 2 gadījumos autovadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā. Nedēļas laikā konstatēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, gāja bojā traktora vadītājs.
***
24. novembrī policijas darbinieki, veicot sankcionētu kratīšanu kādā mājā Ludzas nov. Rundēnu pagasta teritorijā, konstatēja, ka mājas saimnieks 1950. gadā dzimušais vīrietis savā dzīvesvietā nelikumīgi glabāja medību bisi. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros ierocis izņemts, ka arī atrasta un izņemta munīcija.
***
24. novembrī ap plkst. 15:45 Ludzā, Stroda ielā 1970. gadā dzimusī sieviete, būdama alkohola reibumā, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām. Kā arī pretošanos policistiem izrādīja viņas meita – 17-gadīgā pusaudze, kura kopš 4. novembra atradās meklēšanā Rēzeknes policijas iecirknī. Abas personas agrāk jau vairākas reizes bija nonākušās policijas redzeslokā par dažādu likumu pārkāpumu izdarīšanu.
***
26. novembrī ap plkst. 17:30 kāda sieviete konstatēja, ka no viņas mājas Ludzas nov. Cirmas pag. pazuda nauda Ls 10 un mobilais telefons Nokia.
27. novembrī ap plkst.18:20 policijā griezās kāds vīrietis, kurš paziņoja, ka no viņa mājas Ludzas nov. Cirmas pag. nozagtas automašīnas atslēgas un motorzāģis Husqvarna 357. Materiālais zaudējums – ap Ls 530.
Abos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus, mantas un vainīgā persona tiek meklētas.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore