LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Cloudy
-7°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 14. līdz 21.maijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 48 paziņojumi par dažādiem notikumiem, tai skaitā par 5 zādzībām, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 9 huligānisma gadījumiem. Nedēļas laikā netika saņemts neviens paziņojums par ģimenes konfliktu. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 34 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 51 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, 6 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā – 2 automašīnu vadītāji, 1 mopēdists, 1 riteņbraucējs, 1 traktora vadītājs un 1 vīrietis brauca ar zirga pajūgu būdams alkohola reibumā. Konstatēti 5 ceļu satiksmes negadījumi (cietušo un bojā gājušo nav).
***
Laika posmā no 13. maija plkst. 20:00 līdz nākamās dienas rītam Ludzā, Latgales šķērsielā no kāda komersanta īpašuma izdarīta zādzība. Garnadži, uzlaužot piekaramo atslēgu, iekļuva telpā un nozaga dažas mantas. Likumpārkāpēju guvums: datora monitors ar procesoru, ofisa daudzfunkcionālā ierīce, seifs un 3 kārbas ar darba apaviem. Uz doto brīdi materiālais zaudējums sastāda ap Ls 500. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros nozagtās mantas un vainīgās personas tiek meklētas.
Policija lūdz visus, kam ir informācija, kas varētu sekmēt šī noziedzīgā nodarījuma atklāšanu, zvanīt pa tālr.:112, 65703800 vai personīgi griezties policijas iestādē. Anonimitāte garantēta.
***
15. maijā ap plkst. 18:00 Ludzā, Latgales ielā kādā lielveikalā konstatēta kārtēja preču zādzība: 1949. gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, nozaga degvīna “Gera” pudeli Ls 3,17 vērtībā. Jāpiebilst, ka šis vīrietis iepriekš jau vairākas reizes bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem.
***
Laika posmā no 18. maija agra rīta līdz nākamās dienas rītam Zilupes nov. Zaļesjes pag. Surbeļos, uzlaužot šķūņa durvis, nozagti 2 divriteņi, viens no kuriem ir paštaisīts, un darba inventārs no metāla. Uzsākts kriminālprocess. Notiek tālāka izmeklēšana.
***
19. maijā policijā saņemts paziņojums, ka iepriekšējā dienā ap plkst.22:00 Ludzā 1993. gadā dzimušo jaunieti no Jūrmalas piekāva 2 jaunie cilvēki un atņēma mobilo telefonu un naudu Ls 20. Uzsākts kriminālprocess. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore