LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 5. līdz 12. decembrim Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 55 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 8 zādzībām, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 5 ģimenes konfliktiem, 7 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 15 kriminālprocesi. Sastādīti 15 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 57 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 7 gadījumos autovadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, tai skaitā 6 autovadītāji un 1 riteņbraucējs. Nedēļas laikā konstatēti 16 (!) ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo nav, cieta 1 persona.

***
5. decembrī konstatēta kārtēja preču zādzība no veikala pilsētā Ludza: 1975. gadā dzimusī sieviete no kāda lielveikala Raiņa ielā nozaga pārtikas produktus. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – Ls 6,68. Par zādzības izdarīšanu uzsākts kriminālprocess.

***
7. decembrī Ludzas nov. Nirzas pagasta teritorijā no darbojošās elektrolīnijas nozagts kabelis. Materiālais zaudējums un apstākļi tiek noskaidroti.

***
Naktī uz 8. decembri Ludzas nov. Cirmas pagastā izdarīta mantu zādzība no kādas privātmājas. Noskaidrots, ka nakts laikā, kamēr saimnieki gulēja, caur garāžu zaglis iekļuva mājās. Garnadža guvums – nauda un fotoaparāts. Vainīgā persona un nozagtās mantas tiek meklētas. Izmeklēšana turpinās.

***
9. decembri policijā saņemts paziņojums, ka Ludzas nov. Istras pagasta kādā dzīvoklī izdarīts šāviens no ieroča. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, tika aizturēts 1972. gadā dzimušais vīrietis un izņemts priekšmets, līdzīgs pistolei, kā arī munīcija. Ierocis nosūtīts ekspertīzes veikšanai. Aizturētais jau agrāk ir tiesāts.

***
Naktī no 9. uz 10. decembri Ludzas nov. Isnaudas pagastā nozagta automašīna Audi 80, kura uz nakts laiku bija novietota stāvēšanai ceļa nomalē. Uzsākta kriminālprocesa ietvaros vainīgo personu loks noskaidrots. Notiek tālāka izmeklēšana.

***
10. decembrī Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām, realizējot operatīvo informāciju, konstatēja, ka Zilupē atrodas pamesta kravas automašīna VOLVO ar puspiekabi. Transportlīdzeklis atrodas starptautiskā meklēšanā. Automašīna izņemta. Policija turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore