LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly cloudy
-7°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no šī gada 2.līdz 8.janvārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī tika reģistrēti 36 notikumi, tai skaitā 7 zādzības, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 8 huligānisma gadījumi. Nedēļas laikā nav reģistrēts neviens ģimenes konflikts. Uzsākti 12 kriminālprocesi.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 46 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Nedēļas laikā notika 4 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo un cietušo nav.

***
2.janvārī konstatēts, ka Kārsavas nov. Salnavas pag. 1982.gadā dzimušais vīrietis kādas mājas pagalmā nēsāja medību bisi TOZ 16 bez attiecīgas atļaujas. Uzsākts kriminālprocess. Vīrietis ir agrāk tiesāts.

***
2.janvārī Ludzā, Latgales ielā kādā lielveikalā konstatēta kārtēja preču zādzība: 1977.gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, nozaga 0,5 litru tilpumā degvīna pudeli. Materiālais zaudējums- Ls 4.05. Uzsākts kriminālprocess.

***
4.janvārī no rīta konstatēts, ka nakts laikā Ludzā, Kr.Barona ielā no automašīnas Audi 100 nozagta automagnetola. Policija veic tālāku izmeklēšanu.

***
7.janvārī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Zvirgzdenes ielā no kādas vasarnīcas nozagtas mantas: elektriskais zāles pļāvējs un gāzes plīts ar gāzes balonu 5 litru tilpumā. Zādzība izdarīta laika posmā no pagājušā gada novembra mēneša līdz zādzības konstatēšanas brīdim.

***
9.janvārī no rīta Kārsavas nov. Mežvidu pag. c. Veicināni uz lauka atrasts Otrā Pasaules kara nesprāgusī 120 mm mīnmetēja mīna. Paziņots Zemessardzes Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotai.

***
Policijas paziņojums

Naktī no 3 uz 4.janvārī Ludzas pilsētā nozagta automašīna AUDI 80, 1987.gadā izlaidumā, tumši zilā krāsā.
Kā arī policija atgādina, ka 2011.gada naktī uz 25.decembri Ludzā, Kr.Barona ielā nozagta automašīna AUDI 80, pelēkā krāsā, kura uz nakts laiku bija novietota stāvēšanai pie kādas mājas. Līdz šim brīdim nozagtais transportlīdzeklis nav atrasts.
Policija lūdz visus iedzīvotājus, kam ir informācija, kas varētu sekmēt šo noziedzīgo nodarījumu atklāšanu, zvanīt pa tālr.: 112, 65703800, 27894784 vai personīgi griezties tuvākajā policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par atsaucību!

Ņemot vērā esošo kriminogēnu situāciju, policija lūdz visus transportlīdzekļu īpašniekus uz nakts laiku novietot savas automašīnas stāvēšanai garāžās, kā arī drošības apsvēruma dēļ aprīkot savus transportlīdzekļus ar signalizācijas ierīcēm.

***

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore