LV EN

Pirmdiena, 2023. gada 30. janvāris
Tīna, Valentīna, Pārsla
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 9. līdz 16. janvārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēts 31 paziņojums par dažādiem notikumiem, tai skaitā 6 zādzībām, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 2 ģimenes konfliktiem, 2 huligānisma gadījumiem. Pagājušās nedēļas laikā konstatēts, ka Ludzas nov. Pildas pagastā no 8 pārlaidumiem nozagti alumīnija elektrības vadi. Uzsākti 8 kriminālprocesi.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 54 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 4 gadījumos autovadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē. Nedēļas laikā notika 2 ceļu satiksmes negadījumi, bojā gājušo un cietušo nav.

***
9. janvārī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Stacijas ielā no kādas nedzīvojamās mājas nozagts ritenis un metāllūžņi. Policija turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

***
10. janvārī konstatēts, ka naktī no 6. uz 7.janvāri Ludzā, Mazā Ezerkrasta ielā no kādas mājas izdarīta mantu zādzība. Garnadžu guvums- perforators “Bosch”, dārza metāla šķēres, skrūvegriezējs, mobilais telefons Nokia 2760. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs- ap Ls 110. Notiek tālāka izmeklēšana uzsāktā kriminālprocesa ietvaros. Nozagtas mantas un vainīgas personas tiek meklētas.

***
10. janvārī policijas darbiniekiem kļuva zināms, ka 6.janvārī laika posmā no plkst.18:00 līdz plkst.19:00 Ludzā, Tālavijas ielā kādu vīrieti piekāva 3 nepazīstamas personas un nodarīja viņam miesas bojājumus. Policija noskaidro vainīgo personu loku. Izmeklēšana turpinās.

***
10. janvārī konstatēts, ka Ciblas nov. Zvirgzdenes pag. c. Franapole nozagts elektroskaitītājs.

***

Policijas paziņojums

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, kopš pagājuša gada decembra beigām līdz šī gada 4. janvārim Ludzā nozagti 2 transportlīdzekļi – automašīna AUDI 80, pelēkā krāsā, un AUDI 80, tumši zilā krāsā. Līdz šim brīdim nozagtie transportlīdzekļi nav atrasti.
Policija atkārtoti lūdz visus iedzīvotājus, kam ir informācija, kas varētu sekmēt nozagto transportlīdzekļu atrašanu, zvanīt pa tālr.: 112, 65703800, 27894784 vai personīgi griezties tuvākajā policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par atsaucību!

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore