LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Cloudy
-7°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 16. līdz 23. janvārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 32 paziņojumi par dažādiem notikumiem, tai skaitā 1(!) zādzību, 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 8 ģimenes konfliktiem, 2 huligānisma gadījumiem. Pagājušās nedēļas laikā konstatēts, ka Ludzas nov. Brigu pagastā nozagti alumīnija elektrības vadi 200 m garumā. Sastādīti 26 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 47 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 4 gadījumos autovadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē. Nedēļas laikā notika 3 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 automašīnas vadītājs, bojā gājušo nav.

***
Kā jau rakstīts kriminālhronikā, 10. janvārī policijas darbiniekiem kļuva zināms, ka 6. janvārī laika posmā no plkst. 18:00 līdz plkst.19:00 Ludzā, Tālavijas ielā kādu vīrieti piekāva 3 nepazīstami vīrieši, nodarīja viņam miesas bojājumus un nolaupīja personīgās mantas. Veicot izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesa ietvaros, policijas darbinieki noskaidroja vainīgo personu loku. Š.g. 16. janvārī uz aizdomu pamata par minētā nozieguma izdarīšanu tika aizturētas 2 personas – 1986. gadā un 1971. gadā dzimušie vīrieši, kuriem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Abi vīrieši ir agrāk tiesāti, viens no viņiem – par laupīšanas izdarīšanu. Izmeklēšana turpinās.

***
18. janvārī konstatēts, ka Ludzas nov. Brigu pagastā nozagti alumīnija elektrības vadi 200 m garumā. Materiālais zaudējums un notikušā apstākļi noskaidrojas.

***
20. janvārī no rīta Ciblas nov. Līdumnieku pag. meža cirsmā atrasts 2. pasaules kara mīnmetēja lādiņš. Izsaukti Zemessardzes Nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas rotas sapieri.

***
22. janvārī ap plkst. 19:40 Kārsavas nov. Malnavas pag. c. Rudiņova automašīna Audi 100, kuru vadīja 1958. gadā dzimušais vīrietis, iebrauca pretējā braukšanas joslā un sadūrās ar pretimbraucošo automašīnu Toyota Hilux. Automašīnas Audi vadītājs ar smadzeņu satricinājumu un sistu brūci sējā nogādāts medicīnas iestādē.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore