LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 30. janvāra līdz 6. februārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Ciblas, Kārsavas un Zilupes novadu teritorijas, tika reģistrēti 40 paziņojumi par dažādiem notikumiem, tai skaitā 8 zādzībām, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 4 ģimenes konfliktiem, 2 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 9 kriminālprocesi.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 45 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Nedēļas laikā notika 4 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***
30. janvārī ap plkst. 12:00 Ludzā, Rekašova ielā no kādas neaizslēgtas automašīnas nozagts naudas maks ar dažiem dokumentiem.

***
30. janvārī policijā saņemts paziņojums, ka Kārsavas nov. Mežvidu pag. no gaisvadu elektrolīnijas izdarīta alumīnija vadu zādzība. Notikušā apstākļi un nodarīta materiāla zaudējuma apmērs noskaidrojas.

***
Pagājušās nedēļas laikā konstatētas 2 kārtējas preču zādzības no kāda lielveikala Ludzā, Latgales ielā.
31. janvārī ap plkst. 17:40 1981. gadā dzimušais vīrietis nozaga degvīna “SOS” pudeli Ls 4,19 vērtībā.
Nākamajā dienā, 1. februārī ap plkst. 17:20, 1960. gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, nozaga 2 degvīna pudeles un 1 bundžu zivs konservu. Materiālais zaudējums – Ls 6,20. Vīrietis agrāk ir vairākkārt tiesāts.
Abos gadījumos uzsākti kriminālprocesi.

***
3. februārī konstatēts, ka laikā posmā no 1. februāra līdz 3. februāra plkst. 21:30 no kāda dzīvokļa Ludzā, Raiņa ielā nozagti 2 zelta gredzeni. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – Ls 150. Vainīgā personība tiek noskaidrota.

***
Naktī uz 4. februāri Zilupes nov. Zaļesjes pag. no šķūnīša izdarīta zādzība. Notikušā noziedzīga nodarījuma apstākļi tiek noskaidroti. Izmeklēšana turpinās.

***
4. februārī ap plkst. 20:30 Ludzas nov. Cirmas pag. kādā neapdzīvotā mājā iekļuva 2 personas – 1986. gadā un 1990. gadā dzimušie vīrieši, kuri tika pārsteigti nozieguma vietā. Garnadži mēģināja nozagt no mājas dažus sadzīves priekšmetus no alumīnija. Vīrieši aizturēti. Abas personas ir agrāk tiesātas par dažādu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore