LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly cloudy
-7°C
 
A A A

Policija ziņo

Laika posmā no š.g. 20. līdz 27. februārim VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Ciblas un Kārsavas novadu teritorijas, tika reģistrēti 43 paziņojumi par dažādiem notikumiem, tai skaitā 5 zādzībām (tostarp 3 – no mājas vai dzīvokļa, 2 – no automašīnām), 3 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 5 ģimenes konfliktiem, 11 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 3 kriminālprocesi. Sastādīti 29 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības inspektori konstatēja 82 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 2 gadījumos konstatēts, ka transportlīdzekļu vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 1 autovadītājs un 1 riteņbraucējs. Nedēļas laikā notika 6 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***
21. februārī Ludzā, Stacijas ielā policijas darbinieki konstatēja, ka 1971. gadā dzimušais vīrietis savā dzīvesvietā nodarbojās ar nereģistrētu komercdarbību, iepērkot metāllūžņus. Uzsākta administratīvā lietvedība. Iespējamais sods par minēto administratīvo pārkāpumu fiziskajām personām – naudas sods no Ls 200 līdz Ls 500, konfiscējot administratīvā pārkāpuma priekšmetus un izdarīšanas rīkus vai bez konfiskācijas.

***
23. februārī no rīta konstatēts, ka Ludzā, Ezera šķērsielā no automašīnas Audi 80 nozagtas mantas. Notikušā apstākļi tiek noskaidroti.

***
24. februārī policijā griezās kāda iedzīvotāja, kura konstatēja, ka no viņai piederošās neapdzīvotas mājas Ludzā, A.Ūpīša ielā nozagts mobilais telefons un velosipēda rāmis. Iespējams, ka zādzība ir notikusi pēdējo divu nedēļu laikā. Policija veic tālāku izmeklēšanu uzsāktā kriminālprocesa ietvaros.

***
25. februārī policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Baznīcas ielā mēneša laikā no kādas neapdzīvotas ēkas izdarīta mantu zādzība, kā arī ir bojātas dažas mantas. Garnadžu guvums – apkures radiatori, elektroskaitītāji, elektrības vadi. Nodarītā materiālā zaudējuma apmērs tiek noskaidrots. Izmeklēšana turpinās.

***
25. februārī ap plkst. 16:30 Ludzas nov. Isnaudas pag. c. Runtorta, saimnieka prombūtnes laikā, kādā mājā iekļuva 2 vīrieši un nozaga dažādas mantas. Viens no viņiem tika aizturēts – 1973. gadā dzimušais vīrietis, otrā ar notikušo saistīta vīrieša personība tiek noskaidrota.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Rutkovska,
Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore