LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
Ludza
Partly sunny with showers
20°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP logoLaika posmā no šī gada 14. līdz 21.jūlijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī tika reģistrēti 78 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 14 zādzībām, 8 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 13 ģimenes konfliktiem un 14 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 6 kriminālprocesi. Sastādīti 42 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 83 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 4 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 2 riteņbraucēji un 2 automašīnas vadītāji. Kā arī noskaidrots, ka viens no šiem autovadītājiem vadīja automašīnu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām – uzsākts kriminālprocess. Konstatēti 8 ceļu satiksmes negadījumi, 2 cietušie, bojā gājušo nav.

14. jūlijā no rīta Kārsavas novada Malnavas pagastā meža masīvā atrasts nesprāgušais mīnmetēja lādiņš, kurš tika neitralizēts uz vietas.

***

15. jūlijā no rīta konstatēts, ka Ludzas Ņukšu pagastā c.Ņukši no kāda dārza nozagti sīpolu stādi.

Tajā pašā dienā pēc plkst.18:00 konstatēts otrais līdzīgs gadījums, bet šoreiz Kārsavas novada Mērdzenes pagasta c.Mērdzene, kad zaglēni „piesavināja” dārzeņus un puķes.

***

15. jūlijā no rīta policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzā, Rekašova un Kr.Barona ielu krustojumā no būvobjekta pagaidām nenoskaidrotas personas nozaga betona apmales. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

Policija lūdz visas personas, kurām ir informācija par notikušo nekavējoties zvanīt pa tālr: 110 vai 27894783. Anonimitāte garantēta!

***

16. jūlijā Ludzā kādā vasarnīcā tika atrasta un izņemta nelikumīgi glabāta medību bise.

***

18. jūlijā no rīta kāds vīrietis konstatēja, ka Ludzas novada Ņukšu pagastā no kāda ezera tika nozagti piederošie viņam zvejniecības tīkli. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – ap 240 euro.

Policija lūdz mūsu iedzīvotājus, kuriem ir informācija par zvejniecības tīklu zādzībām zvanīt pa tālr.: 110 vai 27894783 vai personīgi griezties tuvākajā policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par palīdzību!

***

18. jūlijā ap plkst.21:09 Ludzas novada Nirzas pagastā c.Seiļi kāds 18-gadīgais vīrietis, vadot traktoru, netika galā ar transportlīdzekļa vadīšanu. Kā rezultātā traktors apgāzās. Vadītājs ar dažām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Tiek noskaidrots, vai vadītājs atradās pie stūres alkohola reibumā. Konstatēts, ka vīrietis vadīja traktoru bez attiecīgās transportlīdzekļa vadīšanas tiesību kategorijas.

***

18. jūlijā ap plst.22:11 Zilupē, Raiņa ielā kāds mazgadīgais zēns, braucot ar riteni, uzbrauca citām mazgadīgajam puikam. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

***

Naktī uz 19.jūliju ap plkst.01:20 Ludzā, Tālavijas ielā no pilsētas tirgus nožogotas teritorijas 2 vīrieši mēģināja no ekskavatora noliet dīzeļdegvielu. Policijas darbinieki aizturēja zagļus noziedzīga nodarījuma vietā.

Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka š.g. jūlija mēnesī pilsētā Ludzas šīs personas izdarīja vēl dažas zādzības no transportlīdzekļiem: no automašīnas Audi nozaga magnetolu un dažas mantas, no ekskavatora- dīzeļdegvielu, no automašīnas VAZ akumulatoru un no automašīnas MAZ dīzeļdegvielu.

Izmeklēšana turpinās.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool