LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP logoLaika posmā no š.g. 2. līdz 9. jūnijam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī tika reģistrēti 86 ziņojumi par dažādiem notikumiem: 16 zādzības, 9 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 11 huligānisma gadījumi un 9 ģimenes konflikti. Uzsākti 16 kriminālprocesi. Sastādīti 33 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 56 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 5 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 2 automašīnas vadītāji, 1 riteņbraucējs un 1 mopēdists. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, 3 cietušie, bojā gājušo nav.

***

4. jūnijā policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzas novada Cirmas pagastā no kādas garāžas izdarīta mantu zādzība. Noskaidrots, ka zādzība ir izdarīta laika posmā no š.g. 11. maija līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Uzsākts kriminālprocess. Nozagtās mantas un vainīgās personas tiek meklētas.

***

5. jūnijā no rīta konstatēts, ka aizvadītajā naktī Ludzas novada Pildas pagasta c.Pildā uzlauztas kādas pagrabtelpas durvis un izdarīta mantu zādzība. Garnadžu guvums – 2 motorzāģi HUSQVARNA un 2 krūmgrieži.

Notiek tālāka izmeklēšana.

***

7. jūnijā no rīta Ludzā, Latgales ielā kāda sieviete konstatēja, ka no dzīvokļa nozagts planšetdators. Uzsākts kriminālprocess. Notikušā apstākļi tiek noskaidroti.

***

7. jūnijā Ludzas novada Cirmas pagasta c.Tutāni pie kādas pirts grāvī tika atrasta Otrā pasaules kara mīna. Paziņots NBS nesprāgušās munīcijas rotas sapieriem.

***

7. jūnijā plkst. 09:10 Kārsavas novada Mežvidu pagasta c.Otrie Mežvidi 1959. gadā dzimusī sieviete no automašīnas veica pārtikas produktu un alus tirdzniecību. Par nelikumīgu tirdzniecību uzsākta administratīvā lietvedība. Kā arī policijas darbinieki konstatēja, ka šī sieviete automašīnas salonā uzglabāja nelegālo alkoholu – kandžu 3,2 l. Alus un kandža izņemti, nozīmēta ekspertīze.

***

Naktī uz 8.jūniju ap plkst. 01:15 Zilupē, Brīvības ielā preses apvienības kioskam „Narvessen” tika izsists loga stikls un no tā izdarīta preču zādzība. Pēc sākotnējās informācijas nozagtas cigaretes. Par zādzības izdarīšanu uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona tiek meklēta.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, naktī uz 31.maiju laika posmā no plkst. 01:00 līdz plkst. 07:30 Ludzā, Blaumaņa ielā no daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas pazuda bērnu rati „X-LANDER” spilgti oranžā un brūnā krāsā ar alumīnija rāmi.

3.jūnijā, otrdien, policijā saņemts telefona zvans no ludzānietes, kura avīzē „Ludzas zeme”, izlasot policijas informāciju par nozagto mantu, paziņoja, ka 1.jūnijā Ludzā, Latgales ielā pie mājas Nr.51 viņa ieraudzīja līdzīgus bērnu ratiņus, un, tā kā sākas lietus, sieviete iestūma šos bērnu ratiņus minētās mājas tuvākajā kāpņu telpā. Pēc norādītās adreses policijas darbinieki atrada meklējamos bērnu ratiņus un atdeva īpašniecei.

Policija pateicās mūsu pilsētas iedzīvotājai, kura nepalika vienaldzīga un palīdzēja atrast nozagto mantu.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool