LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Partly sunny
21°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP logoLaika posmā no šī gada 17. līdz 24.martam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Zilupes, Kārsavas un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēti 107 notikumi: 12 zādzības, 2 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 11 huligānisma gadījumi un 8 ģimenes konflikti. Konstatēta patvaļīga meža cirte Ciblas novada Blontu pagastā – nelikumīgi nocirstas 49 priedes, savukārt Kārsavā Telegrāfa ielā strauta aizsargjoslā tika nozāģēti 5 augošie koki. Uzsākti 16 kriminālprocesi. Sastādīti 45 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 8 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 61 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu. Konstatēts, ka 5 gadījumos riteņbraucēji pārvietojās ar velosipēdiem alkoholisko dzērienu ietekmē. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

17. martā Ludzas novada Isnaudas pagastā kāds vīrietis, veicot saimnieciskus darbus, kūts bēniņos atrada medību bisi un labprātīgi izdeva to policijai.

Policija vēlreiz atgādina, ka personu, kas labprātīgi nodevusi bez attiecīgās atļaujas izgatavotu, iegādātu, nēsātu vai glabātu ieroci, munīciju, sprāgstošu vielu vai speciālo līdzekli, atbrīvo no kriminālatbildības.

***

Aizvadītajā nedēļā konstatētas 2 zādzības kādā lielveikalā Ludzā, Latgales ielā.

Pirmais gadījums konstatēts š.g. 17. martā, kad kāds nepilngadīgais pusaudzis nozaga dažas šokolādes.

Otrā zādzība izdarīta š.g.23. martā. Šoreiz kāda 1970. gadā dzimušā garnadža guvums – brendija „Bonarte” pudele.

***

21. martā policijā griezās kāds vīrietis, kurš konstatēja, ka š.g. 18. martā Zilupes novada Zaļesjes pagastā iesniedzēja prombūtnes laikā pagaidām nenoskaidrota persona pa logu iekļuva mājā un nozaga motorzāģi „HUSQVARNA”. Vainīga persona un nozagta manta tiek meklēti.

***

21. martā konstatēts, ka laika posmā no š.g. 9. marta līdz notikušā konstatēšanas brīdim Ludzā tika uzlauzta kāda dārza mājiņa un no tās nozagti dažādi zvejniecības piederumi.

***

21. martā Ludzas novada Rundēnu pagastā nozagts motorzāģis, kurš atradās pie cirsmas. Vainīgā persona noskaidrota. Šo zādzību ir izdarījis kāds 1964. gadā dzimušais vīrietis no Gulbenes novada.

***

23. martā konstatēts, ka Ludzā, Kārsavas ielā no kādas privātmājas pagalma nozagta malka. Notiek apstākļu noskaidrošana.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool