LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny with showers
17°C
 
A A A

POLICIJA ZIŅO

VP logoLaika posmā no š.g. 10. līdz 17. martam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī, kurš apkalpo Ludzas, Kārsavas, Zilupes un Ciblas novadu teritorijas, tika reģistrēti 92 notikumi: 9 zādzības, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumi, 9 huligānisma gadījumi un 4 ģimenes konflikti. Ludzas novada Isnaudas pagastā konstatēta patvaļīga meža cirte. Uzsākti 9 kriminālprocesi. Sastādīti 37 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 57 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 3 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkoholisko dzērienu ietekmē, tai skaitā 2 automašīnu vadītāji un 1 riteņbraucējs. Reģistrēti 10 ceļu satiksmes negadījumi, 2 cietušie, bojā gājušo nav.

***

10. martā Ciblas novada Ciblas pagastā apskates laikā kādā kūtī tika atrasta un izņemta nelikumīgi glabāta divstobru medību bise. Uzsākts kriminālprocess. Persona, kura nelikumīgi glabāja minēto ieroci, tiks saukta pie kriminālatbildības.

***

13 .martā tika paziņots, ka Kārsavas novada Salnavas pagastā no kāda dzīvokļa pazuda metāla priekšmeti un dažas mantas. Garnadzis iekļuva iekšā, uzlaužot dzīvokļa durvis. Iespējams, ka zādzība izdarīta pēdējo divu dienu laikā. Policija turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

***

13. martā ap plkst. 18:00 Ciblas novada Zvirgzdenes pagastā automašīna AUDI A6 nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Šī ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta 2 personas. Izmeklēšanā noskaidrots, ka automašīnu vadīja viena no cietušajām personām kāda 17-gadīgā pusaudze. Kā arī noskaidrots, ka transportlīdzekļa vadītāja atradās pie stūres alkohola reibumā. Izmeklēšana turpinās.

***

14. marta vakarā policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzas novada Cirmas pagastā kāds vīrietis salauza aku. Nodarītā materiālā zaudējuma apmērs – ap 200 EUR. Apstākļi noskaidrojas.

***

Naktī uz 15. martu (no piektdienas uz sestdienu) Ludzā, Blaumaņa ielā no automašīnas VW Golf, kura atradās daudzdzīvokļu mājas pagalmā, izdarīta zādzība. Pagaidām nenoskaidrota persona, uzlaužot transportlīdzekļa durvis, iekļuva iekšā un nozaga automagnetolu „Pioneer”. Nozagtā manta un vainīgā persona tiek meklētas.

***

16. martā policijā griezās kāda iedzīvotāja, kura konstatēja, ka no mājas Ciblas novada Zvirgzdenes pagastā pazuda piederošais viņai mobilais tālrunis „LG L7”. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool