LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Partly cloudy
-19°C
 
A A A

Policija meklē

Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo VLADIMIRU  GLUŠENOKU, 1982.g., kurš pēdējo reizi tika redzēts  2012.gada 22.oktobrī plkst. Priežu ielā, Zilupē, netālu no savas dzīvesvietas.  Līdz šim brīdim viņa atrašanas vietu nav izdevis  noskaidrot.
Pazīmes: garā augumā – 190- 200 cm, sportiskas miesas būves, īsi mati, gaišas acis.
Bija ģērbies: melnā virsjakā, zilās biksēs, kājās- melnas kurpes.
Policija lūdz visas personas, kurām zināma Vladimira Glušenoka atrašanās vieta vai kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt meklējamās personas atrašanu, nekavējoties zvanīt pa tālr.: 110, 65703800. vai personīgi griezties tuvākajā policijas iestādē. Iepriekš pateicamies par atsaucību un palīdzību!

coloring.cool