LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Policija lūdz palīdzēt

Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Ināru Iļjučonoku, dzim. 1949.g., kura š.g. 24.decembrī ap plkst.00:30 izgāja no daudzdzīvokļu mājas Ludzā, Raiņa ielā 59 un savā dzīvesvietā Ludzā, Liepājas ielā 8 nav atgriezusies.
Pēdējo reizi I.Iļjučonoka tika redzēta Raiņa un Biržas ielu krustojumā.

2 iespējamie sievietes virzības maršruti:
Pirmais maršruts: pa Raiņa ielu Liepājas ielas virzienā- tālāk pa Liepājas ielu VRS Ludzas pārvaldes virzienā.
Otrais maršruts: pa Raiņa ielu “Plitnicas” virzienā.
Līdz šim brīdim I.Iļjučonokas atrašanās vieta nav zināma.
Pazīmes: augums – 162 cm, mati īsi brūni, brūnas acis, vidēja ķermeņa uzbūve.
Bija ģērbusies gaiši violetā virsjakā, melnās biksēs, galvā – melnā beretē, kājās – melni īsi zābaki.

Personas, kuras norādītājā laikā atradās minētajos Ludzas pilsētas rajonos vai kurām zināma pazudušās atrašanās vieta vai ir zināma jebkāda cita informācija, kas var sekmēt I.Iļjučonokas atrašanu, lūdzam zvanīt pa tālruni: 02, 112 vai 65703800.
Iepriekš pateicamies par atsaucību!

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, naktī no 26. uz 27.decembri Ludzā, Stacijas ielā, saimnieces prombūtnes laikā, kādā dzīvoklī notika iekļūšana. Garnadžu guvums – zelta rotaslietas un kredītkarte, no kuras pārkāpēji paspēja noņemt naudu. Kopējais nodarītā materiālā zaudējuma apmērs – ap Ls 1630. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.p.3.d. Vainīgās personas un nozagtas mantas tiek meklētas.
Uz aizdomu pamata par saistību ar minētā nozieguma izdarīšanu tiek meklēts fotoattēlā redzamais vīrietis.
Anonimitāte garantēta. Iepriekš pateicamies par palīdzību!