LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP logoLaika posmā no š.g. 24. novembra līdz 1. decembrim VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 58 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 4 zādzībām, 8 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 3 ģimenes konfliktiem un 13 huligānisma gadījumiem. Zilupes novadā Pasienes pagastā konstatētas 2 patvaļīgas meža cirtes, abos gadījumos vainīgās personas noskaidrotas. Uzsākti 7 kriminālprocesi. Sastādīti 45 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 4 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 39 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, vienā gadījumā automašīnas vadītājs atradās pie stūres alkohola reibumā. Konstatēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, 18.novembrī no rīta konstatēts, ka Ludzā, Skolas ielā nozagta automašīna VW Golf. Pēc dažām dienām – 22.novembrī nozagtais transportlīdzeklis tika atrasts Ludzas novadā Brigu pagastā Brigu apkārtnē. Turpinot izmeklēšanas darbības uzsāktā kriminālprocesa ietvaros policijas darbinieki noskaidroja, ka ar šī transportlīdzekļa zādzību ir saistīti 2 vietējie iedzīvotāji- 1993.gadā un 1995.gadā dzimušie jaunie vīrieši. Š.g. 28.novembrī jaunākajam no viņiem ir piemērots drošības līdzeklis –apcietinājums. Jāpiebilst, ka šī aizdomās turētā persona šā gada 20.jūnijā tika atbrīvota no cietuma par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem un izdarīja jauno noziegumu piespriestā papildsoda- policijas kontroles laikā. Otrais aizdomās turētais agrāk arī jau bija nonācis policijas redzeslokā. Izmeklēšana turpinās.

***

24.novembrī konstatēts, ka Ciblas novadā Ciblas pagastā c.Ozupiene no kādas neapdzīvotas mājas noņemts elektroenerģijas skaitītājs.

***

25.novembrī Ludzas novadā Nirzas pagastā konstatēts, ka no elektrolīnijas nozagti vadi – ap 270 m garumā. Notiek apstākļu noskaidrošana.

***

27.novembrī policijā saņemts paziņojums par to, ka Kārsavā, Skolas ielā daudzdzīvokļu mājā tika uzlauztas kādas pagrabtelpas durvis un izdarīta zādzība –nozagti pārtikas produkti. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki noskaidroja, ka šo zādzību izdarīja 2 vīrieši- 1991.gadā dzimušie Kārsavas novada iedzīvotāji.

***

27.novembrī ap plkst.15:20 Ludzā, Latgales ielā kādai siltumnīcai, kura atrodas pie privātmājas, tika izsisti stikli. Vainīgo personu loks noskaidrojas.

***

Š.g. 30.novembrī konstatēts, ka Kārsavā, Dzirnavu ielā pagaidām nenoskaidrotas personas uzlauza neapdzīvotu māju. Garnadžu guvums- televizors Hitachi. Noskaidrots, ka zādzība izdarīta laika posmā no š.g. 26.novembra līdz notikušā konstatēšanas brīdim. Policija turpina noskaidrot visus notikušā apstākļus un vainīgo personu loku.

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool