LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly sunny
23°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP logoLaika posmā no šī gada 3. līdz 10. novembrim VP  LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 78 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 8 zādzībām, tostarp 5 – no mājas vai dzīvokļa, 9 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 7 ģimenes konfliktiem  un 12   huligānisma gadījumiem. Ludzas novadā Pildas pagastā no elektrolīnijas nozagti vadi- ap 520 m. Uzsākti 10 kriminālprocesi. Sastādīti 28 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 51  Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu. Konstatēts, ka 2 veliosipēdisti brauca ar riteņiem alkohola reibuma stāvoklī. Konstatēti 8 ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā 6- Zilupes pusē, 2 avārijas ar smagām sekām , abi ceļu satiksmes negadījumi notika pilsētā Zilupe.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, naktī uz 28.oktobri ap plkst.03:00 Ludzā, Raiņa ielā kādas  personas sabojāja  veikala reklāmas izkārtni. Izmeklēšanas gaitā policijas darbinieki noskaidroja saistīto ar notikušo personu loku. Izrādījās, ka šīs huligāniskās darbības veica nepilngadīgo pusaudžu grupa. Personības noskaidrotas. Notiek tālākā izmeklēšana. Visi jaunieši agrāk nebija nonākuši policijas redzeslokā.

***

3. novembrī no rīta Ludzas novadā Istras pagastā kāds vīrietis, uzarot lauku, atarada kara laika lādiņu. Paziņots NBS Nesprāgušās municijas neitralizēšanas rotas sapieriem, kuri pārvietoja bīstamo atradumu drošā vietā un to neitralizēja.

***

3. novembrī policijā saņemts paziņojums, ka iepriekšējā dienā laikā posmā no plkst.12:00 līdz plkst.17:00 Kārsavā, Alejas ielā no kādas mājas pagalma pazuda ritenis „Fortuna”. Policijas darbinieki noskaidroja vainīgā personību, velosipēds atrasts un atgriezts īpašniekam.

***

Naktī uz 4.novembri  laika posmā no plkst.02:00 līdz plkst.04:00 Kārsavas novadā Malnavas pagastā  netālu no RKP Grebņeva automašīnu stāvvlaukumā nenoskaidrotas personas kādai kravas automašīnai sagrieza tentu  un nozaga daļu no iekrautām precēm. Kravas automašīna ar piekabi- spilgti oranžā krāsā. Nodarītā materiāla zaudējuma apmērs noskaidrojas.

Policija lūdz visas personas, kam ir informācija, kas varētu sekmēt šī noziedzīga nodarījuma atklāšanai, zvanīt pa tālr.: 110 vai 27894786. Anonimitāte garantēta! Iepriekš pateicamies par atsaucību!

***

4. novembrī Ludzā, Tālavijas ielā pēc kopīgās alkohola lietošanas ar paziņu dzīvokļa saimnieks konstatēja, ka pazuda viņam piederošais mobilais telefons Nokia un soma ar apģērbiem. Uz aizdomu pamata par šīs zādzības izdarīšanu tika aizturēts 1968.gadā dzimušais vīrietis. Jāpiebilst, ka kopš š.g. oktobra mēneša šī persona tiek turēta aizdomās par vēl 3 mantu zādzību izdarīšanām. Piektdien šim  vīrietim piemērots drošības līdzeklis- apcietinājums.

***

7. novembrī ap plkst.17:08 Ludzā, Latgales ielā konstatēta kārtēja preču zādzība no lielveikala: 1964.gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, nozaga pārtikas produktus 4,27 Euro vērtībā. Agrāk šis vīrietis bija nonacis policijas redzeslokā par dažādu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

***

7. novembrī ap plkst.18:40 Ludzas novadā Brigu pagastā 1975.gadā dzimušais vīrietis, braucot ar Porche Cayenne, sadūrās ar velosipēdisti, kura pēkšņi pamainīja braukšanas virzienu. Riteņbraucēja ceļu satiksmes negadījuma vietu atstāja, aizbraucot prom no notikuma vietas.

***

9. novembrī ap plkst.19:25 Zilupē, Meža ielā pretī mājai Nr.11 pagaidām nenoskaidrota automašīna uzbrauca rteņbraucējam – 1981.gadā dzimušajam vīrietim. Automašīnas vadītājs, rūpji pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumu prasības, notikuma vietu atstāja. Cietušais bezsamaņas stāvoklī nogādāts medicīnas iestādē.  Notiek tālākā izlmeklēšana.

Policijas paziņojums

Policija atgādina, ka tumšajā diennakts laikā gājējiem jāizmanto gaismu atstarojošus elementi, bet autovadītājiem stingri jāievēro Ceļu satiksmes noteikumu prasības, nepārkāpjot braukšanas ātrumu. Esiet uzmanīgi un piesardzīgi!

***

Ap pusnakti, naktī uz 10. novembrī Ludzā, Tālavijas ielā pēc kopīgās alkohola lietošanas ar paziņām dzīvokļa īpašniece konstatēja, ka pazuda viņai piederošais mobilais telefons Samsung. Notiek apstākļu noskaidrošana.

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool