LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Policija informē

Laika posmā no šā gada 26. jūnija līdz 3. jūlijam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 83 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 8 zādzībām, tai skaitā 4 – no veikaliem, 2 – no transportlīdzekļiem, 6 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 5 sadzīves konfliktiem un 17 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 10 kriminālprocesi, sastādīti 36 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 4 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 51 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, 4 vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 1 automašīnas vadītājs un 3 riteņbraucēji. Ludzas iecirkņa apkalpojamā teritorijā  reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

Zādzības no veikaliem

26. jūnijā plkst. 20:42 Ludzā, Raiņa ielā no kāda lielveikala pagaidām nenoskaidrota persona nozaga 1 viskija pudeli un čipšu paku.

Naktī uz 27. jūniju plkst.02:04 Ludzā nostrādāja trauksmes signalizācija kāda veikalā Latgales ielā. Izbraucot uz notikuma vietu, konstatēts, ka tika izsists ieejas durvju stikls un notikusi iekļūšana tirdzniecības vietā. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka nozagta 1 degvīna pudele un cepumi.

27. jūnijā policijā saņemts paziņojums par to, ka ap plkst. 12:30 kāds jauns vīrietis no cita veikala Latgales ielā nozaga 2 pudeles degvīna.

Visos gadījumos vainīgo personības noskaidrojas.

***

Nozagts katamarāns

Š.g. 25.jūnijā policijas saņemts paziņojums par to, ka Ludzā, Tālavijas ielā no kāda privātīpašuma tika nozagts katamarāns dzeltenā krāsā ar zilu slidkalniņu aizmugurē. Katamarāns atradās pludmalē Ludzas Lielajā ezera krastā. Nodarītā materiāla zaudējuma apmērs – 1650 euro.

Policija lūdz iedzīvotājus, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas varētu palīdzēt atklāt šo noziedzīgo nodarījumu zvanīt pa tālr.: 110, 26403317 vai personīgi griezties policijas iestādē. Iepriekš pateicāmies par palīdzību! Anonimitāte garantēta.

***

Izņemts nelegāli glabāts ierocis ar munīciju

Turpinot izmeklēšanu kādā kriminālprocesā, konstatēts, ka Zilupes novadā Pasienes pagastā kāds 1970. gadā dzimušais vīrietis bez attiecīgās atļaujas glabāja gāzes pistoli un gāzes pistoles patronas.

***

Zagļu guvums – traktora detaļas

1.jūlijā plkst. 18:00 policijā griezās kāda persona, kura konstatēja, ka Ludzas novadā Ņukšu pagastā c. Ņukši kādi garnadži iekļuva angārā un nozaga dažas traktora detaļas. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgās personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

***

Ceļu satiksmes negadījums

1.jūlijā plkst. 18:34 Ludzas novadā Cirmas pagastā c. Dzerkaļi kāds kravas automašīnas vadītājs no Lietuvas neizdarīja visu nepieciešamo, lai transportlīdzeklis neizkustētos no vietas un, kā rezultātā, viņa vadītā kravas automašīna Volvo iebrauca priekšā stāvošā autobusā. Par laimi cietušo personu nav.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool