LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Policija informē

VP-logoLaika posmā no 2016. gada 17. līdz 24. oktobrim VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēts 71 paziņojums  par dažādiem notikumiem: 7 zādzībām, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 5 sadzīves konfliktiem un 13 huligānisma gadījumiem. Š.g. 20.oktobrī Kārsavas novada Mežvidu pagastā konstatēta patvaļīga meža cirte. Uzsākti 12 kriminālprocesi, sastādīti 29 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 2 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 59 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 4 vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 1 automašīnas vadītājs un 3 riteņbraucēji. Ludzas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

Naktī uz 21.oktobri  Zilupes novadā Zaļesjes pagastā no kādas saimniecības ēkas izdarīta mantu zādzība. Garnadža guvums – elektriskais gans. Nodarītā materiālā zaudējuma apmērs – ap 360 EUR. Vainīgā persona un nozagtā manta tiek meklētas.

***

21.oktobrī Ciblas novada Blontu pagastā pie kāda 1986.gadā dzimušā vīrieša tika atrasta nelikumīgi glabātā munīcija – 42 patronas. Uzsākts kriminālprocess.

***

24.oktobrī no rīta konstatēts, ka Ludzas novada Rundēnu pagastā notikusi iekļūšana kādā angārā. Nozagti dažādi instrumenti: metināšanas komplekts, 2 urbji, 2 metāla griezēji, motorzāģis, kā arī nozagta dīzeļdegviela – 1600 litri. Notiek tālāka izmeklēšana.

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska,

VP LRP Ludzas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool