LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Intermittent clouds
20°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

Laika posmā no šā gada 15. līdz 25. augustam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 93 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 13 zādzībām, tai skaitā 1 – no veikala, 2 – no dzīvokļa vai mājas, 1 – no veikala, 1 – no garāžas, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 9 sadzīves konfliktiem un 16 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 17 kriminālprocesi, sastādīti 56 administratīvā pārkāpuma protokols, tai skaitā 4 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā. Veiktas apskates 2 alkohola nelikumīgās tirdzniecības vietās – šoreiz Zilupē un Kārsavas novadā Goliševas pagastā, izņemta kandža un citi alkoholiskie dzērieni.

Pagājušajā nedēļā satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 49 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 6 vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 4 automašīnas vadītāji un 2 riteņbraucēji. Ludzas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, šoreiz cietušo un bojā gājušo nav.

 

Ar tiesas lēmumiem 2 sievietēm piešķirta pagaidu aizsardzība pret vardarbību

Š.g. 15. augustā tika uzsākts kriminālprocess par to, ka 1977. gadā dzimušais vīrietis, kurām ar tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību no vardarbības tika aizliegts atrasties tuvāk par 50 metriem viņa bijušās civilsievas mājai Ludzā, pārkāpa šo aizliegumu.  

Kā arī šonedēļ policijā saņemts vēl viens līdzīgs tiesas lēmums. Šoreiz pagaidu aizsardzība pret vardarbību tika sniegta kādai sievietei no Kārsavas novada. Aizliegumi piemēroti attiecībā pret 1973. gadā dzimušo vīrieti.

 

Ludzā no garāžas nozog darba instrumentus

19.augustā policijā griezās kāds ludzānietis, kas konstatēja, ka no garāžas kooperatīvā „Kosmoss” nozagti piederošie viņam darba instrumenti: skrūvgriezis „Bosch” un zāģis „Husqvarna”. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgas personas un nozagtas mantas tiek meklētas.

 

Ludzas policisti aizturēja nelegālos imigrantus

21.augustā ap plkst. 06:30, Kārtības policijas nodaļas darbinieki, pēc  Kriminālpolicijas iegūtās operatīvās informācijas, Ciblas novadā Ciblas pagastā c.Felicianova    aizturēja 4 personas – Nepālas un Indijas pilsoņus. Pārbaudē noskaidrots, ka šīs personas ir šķērsojušas valsts robežu nelegāli. Personas tika aizturētas, nogādātas policijas iecirknī un vēlāk nodotas VRS amatpersonu rīcībā tālāko darbību veikšanai.

 

Kārsavā suns sakož zēnu

21.augustā ap plkst. 18:00 Kārsavā, Stacijas ielā kādam 11-gadīgajam zēnam kājā iekoda klaiņojošs suns.

 

Darbs ar narkotisko vielu nelegālo apriti turpinās

M_siltumnica24.augustā Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki konstatēja 2 marihuānas audzētavas. No rīta, operatīvās darbības rezultātā, Ludzas novadā Isnaudas pagastā kādā siltumnīcā, kura pieder 1990. gadā dzimušajam vīrietim, tika atrasti 4 marihuānas augu stādi. Vēlāk pēc pusdienām Ciblas novadā, sadarbībā ar VRS Aviācijas pārvaldes speciālās vienības amatpersonām, tika aizturētas 2 personas – 1995. gadā dzimusī sieviete no Rēzeknes un 1996. gadā dzimušais vietējais vīrietis. Personas tika aizturētas brīdī, kad viņi vāca marihuānas ražu. Šoreiz marihuāna tika audzēta brīvā dabā. Kopā izņemti 14 marihuānas krūmi, kā arī 2 iepakojumi ar zaļu un žāvētu marihuānu.M

Abos gadījumos izņemtie augi nosūtīti ekspertīzes veikšanai.

 

 

 

Izņem kārtējos nelikumīgus šaujamieročus

23.augustā Ludzas novadā Brigu pagastā kādā 1941.gadā dzimušā vīrieša mājās kratīšanas laikā tika atrasta nelikumīgi glabāta vienstobru medību bise un munīcija.

Pēc divām dienām, š.g. 25. augustā, policijas darbinieki konstatēja, ka 1977. gadā dzimušais vīrietis mājās Zilupes novadā Lauderu pagastā glabāja divstobru medību bisi un munīciju.

Šaujamieroči izņemti un nosūtīti ekspertīzes veikšanai. Īpašnieki tiks saukti pie kriminālatbildības.

 

Informāciju sagatavoja

Jeļena Rutkovska,

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool