LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis
Ludza
Mostly cloudy
3°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP-logoLudzā aizturēts meklēšanā esošais noziedznieks-slepkava

17. augustā Ludzā, Latgales ielas daudzdzīvokļu mājā kādā dzīvoklī operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki aizturēja 1982. gadā dzimušo ludzānieti, kas atradās meklēšanā par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu – slepkavību. Noziedzniekam piespriests sods – brīvības atņemšana uz 17 gadiem, bet šis vīrietis ilgstošu laiku izvairījās no soda izciešanas. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, šis noziedznieks pārsvarā atradās ārzemēs. Jāpiebilst, ka vīrietis tika meklēts arī par citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu un izvairīšanos no izmeklēšanas.

 

Kriminālprocess par bojā gājušo riteņbraucēju nodots kriminālvajāšanai

Kā jau tika rakstīts kriminālhronikā, 2014.gada novembrī Zilupē notika ceļu satiksmes negadījums, kurā automašīna notrieca velosipēdistu, kas slimnīcā  no gūtajām traumām gāja bojā. Rupji pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumu prasības, vadītājs no notikuma vietas aizbrauca. Operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā avārijā iesaistīta automašīna tika atrasta pamesta mežā ap 20 km attālumā no notikuma vietas. Apjomīgās izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka transportlīdzekli avārijas laikā vadīja 1986. gadā dzimušais vietējais vīrietis. Šonedēļ kriminālprocess nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

 

Informāciju sagatavoja

Jeļena Rutkovska,

VP Latgales reģiona pārvaldes

Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool