LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Policija informē

VP_logoLaika posmā no š.g. 21. līdz 28. martam VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī tika reģistrēti 84 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 8 zādzībām, 5 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 11 sadzīves konfliktiem, 15 huligānisma gadījumiem.  Uzsākti 8 kriminālprocesi, sastādīti 30 administratīvā pārkāpuma protokoli, tostarp 3 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 63 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, 1 vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, uzsākts kriminālprocess, reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, cieta 1 riteņbraucēja, bojā gājušo nav.

 

Šoreiz aplaupa kādu vīrieti Ludzā

23.martā ap plkst.21:00 Ludzā, Latgales ielā kādā mājā ienāca vīrietis, izliekoties par mājas saimnieka paziņu, un nodarīja saimniekam miesas bojājumus, iesitot ar metāla stieni pa galvu. Pēc tam garnadzis pārmeklēja māju un nolaupīja naudu – ap 1000 EUR. Nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta – laupīšana. Izmeklēšanas gaitā policijas darbinieki noskaidroja iespējamā vainīgā personību. Izrādījās, ka tas ir kāds 1989. gadā dzimušais ludzānietis un policisti uzsāka viņa meklēšanu. Neskatoties uz to, ka iespējamais laupītājs izvairījās no aizturēšanas bēguļojot, tomēr Kriminālpolicijas darbinieki naktī uz 25. martu Ludzā šo vīrieti aizturēja. Policijai arī izdevās atrast un izņemt daļu no nolaupītās naudas. Š.g. 26. martā Daugavpils tiesa aizdomās turētai personai piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Jāpiebilst, ka šis vīrietis agrāk ir vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, pārsvara par zādzību izdarīšanu, kopā pret šo personu tika uzsākti 47 kriminālprocesi. Šoreiz aizdomās turētais laupīšanu izdarīja, izciešot ar tiesas spriedumu piespriesto papildsodu – policijas kontroli.

 

Informāciju sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

Tālr.:65703807, 26540044

 

coloring.cool