LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Snow
-6°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP_logo

Cīņa ar točkām turpinās –šoreiz Baltinavas novadā

Š.g. 30.martā agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros VP LRP Ludzas iecirkņa darbinieki veica sankcionētas kratīšanas divās saimniecībās Baltinavas novadā. Abi īpašumi pieder 1974.gadā dzimušajam vīrietim no Kārsavas. Kratīšanas laikā tika atrasti un izņemti 230 l nelikumīga alkohola- kandža un brāga, kā arī 1 nelikumīga alkohola izgatavošanas ierīci- kandžas tecināšanas aparātu. Policijas darbinieki arī izņēma nelikumīgi glabāto šaujamieroci un munīciju.

Ludzas iecirkņa darbinieki izņēma 460 000 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma

Š.g. 3.aprīlī ap plkst.01:30, realizējot operatīvo informāciju, sadarbībā ar Muitas kriminālpolicijas darbiniekiem, Ludzas novadā Brigu pagastā Noviku apvidū meža masīvā VP LRP Ludzas iecirkņa darbinieki atrada 46 kastes ar cigaretēm bez Latvijas akcīzes marķējuma. Kopā izņemtas 460 000 cigaretes „Premier” ar Baltkrievijas akcīzes marķējumu. Noskaidrots, ka šī nelikumīgi glabāta prece pieder 1963.gadā dzimušajam vīrietim, kura aizturēšanā piedalījās VRS Aviācijas pārvaldes specvienības darbinieki. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.panta pirmās daļas par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu. Jāpiebilst, ka šis vīrietis jau bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīgo noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu.

IMG_2968

Nelikumīgas malu medības Ciblas novadā

7.aprīlī pēc pusdienām policijā saņemts paziņojums par to, ka Ciblas novadā Zvirgzdenes pagastā meža masīvā tika atrastas nomedītā aļņa atliekas. Nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess par malu medībām. Operatīvo meklēšanas pasākumu rezultātā policijas darbinieki noskaidroja personu, kura iespējami varēja būt saistīta ar notikušo. Tas pašas dienas vakarā pie kāda vietēja iedzīvotāja- 1961.gadā dzimušā vīrieša īpašumā tika atrasta nošautā aļņa gaļa- ap 60 kg. Kratīšanas rezultātā , gan mājās, gan saimniecības ēkās, policijas darbinieki vēl atrada un izņēma 3 kara laiku karabīnes, 22 granatas un munīciju- aptuveni 200 patronu dažāda kalibra. Kā arī tika atrasts un izņemts nelikumīgi glabāts ierocis- divstobru bise. Šis vīrietis ir šaujamieroču īpašnieks, līdz ar to kriminālprocesa ietvaros no viņa tika izņemti 2 reģistrēti šaujamieroči.

IMG_3229

IMG_3230

IMG_3246Zagli aizturēja ceļā uz ārzemēm

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, š.g. 19.februārī Ludzā, Latgales ielā no kāda pārtikas veikala nenoskaidrots vīrietis nozaga vienu degvīna pudeli un cigaretes. Vēlāk, tajā paša dienā policijā saņemts paziņojums, ka Ludzā, Stacijas ielā no lombarda kāds vīrietis nozaga mobilo telefonu 287 euro vērtībā. Iemeklēšanas gaitā policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot šī vīrieša personību. Izradījās, ka tas ir kāds 1991.gadā dzimušais Ciblas novada iedzīvotājs, kuru saistībā ar minētām zādzībām izsludināja meklēšanā. Operatīvo meklēšanas pasākumu rezultātā, š.g. 4.aprīlī šis vīrietis tika aizturēts. Vīrietis tika aizturēts brīdī, kad viņš devās braukt prom no valsts. Turpmākās izmeklēšanas rezultātā noskaidrots, ka š.g. marta vidū šī persona izdarīja vēl vienu preces zādzību Ludzā. Toreiz garnadža guvums bija atkal degvīna pudele un cigaretes. Jāpiebilst, ka šis vīrietis agrāk jau bija nonācis policijas redzeslokā gan par zādzībām, gan par huligāniskām darbībām.

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool