LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
15°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP_logoLaika posmā no šī gada 16. līdz 23. martam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 98 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 16 zādzībām, 7 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 6 ģimenes konfliktiem un 19 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 18 kriminālprocesi. Sastādīti 42 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 6 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 45 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 2 gadījumos riteņbraucēji pārvietojās ar velosipēdiem alkohola reibumā. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, 2 cietušie, bojā gājušo nav.

***

Kā jau rakstīts kriminālhronikā, š.g.11. martā Ludzā, Tālavijas ielā kāda dzīvokļa saimniece pēc savas paziņas aiziešanas konstatēja, ka no mājas pazuda 2 mobilie telefoni, zelta gredzens un nauda – ap 40 euro. Operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā, noskaidrots, ka ar notikušo saistīta 1981. gadā dzimusī sieviete. Mobilie telefoni un gredzens atrasti. Notiek tālākā izmeklēšana.

***

18. martā Ciblas novadā Līdumnieku pagastā kāda mājas saimniece konstatēja, ka pēc kopīgās alkohola lietošanas ar paziņām pazuda piederošais viņai mobilais telefons Samsung. Notiek apstākļu noskaidrošana.

***

Pagājušajā nedēļā konstatēts, ka 1949. gadā dzimušais vīrietis izdarīja dažas preču zādzības no lielveikala. Izmeklēšanā noskaidrots, ka laika posmā no š.g. 5. februāra līdz 26. februārim nozaga 8 pudeles ar alkoholisko dzērienu. Visos gadījumos šī vīrieša izvēle krita uz vīnu „Agdam”, 2,12 euro vērtībā katra.

***

22. martā no rīta policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzā, garāžu kooperatīvā „Kosmoss” tika uzlauzta garāža. Garnadžu guvums – gumijas motorlaiva, motora dzinējs, dažādi elektroinstrumenti un citas mantas. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – ap 4 400 euro. Uzsākts kriminālprocess. Nozagtas mantas un vainīgās personas tiek meklētas. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas – tā nebija vienīgā garāža, kur pamielojās ļaundari.

Policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību visām aizdomīgām personām un transportlīdzekļiem garāžu apkārtnē, kā arī sniegt informāciju, kas varētu sekmēt šī noziedzīga nodarījuma atklāšanai, NEKAVĒJOTIES zvanot pa tālr.: 26403317. Anonimitāte garantēta!

***

Naktī uz 21. martu ap plkst.02:10 Ludzā, Stacijas ielā kādā izklaides vietā 1988. gadā dzimušais vīrietis, būdams alkohola reibumā, izsita ledusskapim stiklu. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs – 200 euro.

 

Policija brīdina par krāpniekiem uz ceļiem

Uzsākoties pavasarim, ir aktivizējušies dažāda veida krāpnieki. Šī gada 18.martā, trešdien, tika reģistrēts pirmais gadījums, kad Ludzas novadā Cirmas pagastā uz ceļa Ludza-Rēzekne kādu automašīnu apturēja kā nelaimē nokļuvuši ceļotāji. Romu tautības personas prasīja palīdzību, jo viņiem beidzās degviela, pretī solot dažādus labumus, piemēram, it kā zelta gredzenus.

Policija lūdz iedzīvotājus būt piesardzīgiem un vērīgiem, lai nekļūtu par tāda veida krāpnieku upuriem.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

 

 

 

 

 

 

 

coloring.cool