LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

VP logoLaika posmā no š.g. 2. līdz 9. martam VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 65 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 3 zādzībām, 4 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 8 ģimenes konfliktiem, tai skaitā pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu pilsētā Ludza, un 12 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 11 kriminālprocesi. Sastādīti 32 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā 5 nelikumīgās alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu aprites jomā.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 65 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēti 7 gadījumi, kad vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tostarp 1 mopēda vadītājs un 5 riteņbraucēji, nedēļas laikā policijas darbinieki konstatēja, ka 2 dienās, otrdien un svētdien viens un tas pats vīrietis brauca ar riteni, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, 1 avārija ar smagām sekām – 3 cietušie, bojā gājušo nav.

Kā jau ziņots, kopš š.g. 2. marta Ludzā, bijušā izolatorā telpās funkcionē atskurbtuve. Pagājušā nedēļā šajās telpās tika nogādāti 7 iedzīvotāji, tai skaitā 5 personas (4 vīrieši, 1 sieviete) no Ludzas, 1 vīrietis no Kārsavas novada Salnavas pagasta un 1 vīrietis no Zilupes.

Darbs cīņā ar „točkām” turpinās

2. martā Ludzā agrāk uzsāktā kriminālprocesa ietvaros policijas darbinieki veica sankcionētu kratīšanu kāda 1960. gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā. Kratīšanas rezultātā tika atrasti un izņemti 250 l brāgas, 8 l kandžas un 1 kandžas tecināšanas ierīce.

***

4. martā Ludzas novadā Istras pagastā, veicot administratīvo apskati, policijas darbinieki konstatēja, ka 1979. gadā dzimusī sieviete savā dzīvesvietā nelikumīgi glabāja mazkalibra šauteni, munīciju – 14 patronas, kā arī apskates rezultātā atrasti un izņemti 5 l spirta.

***

7. martā Zilupes novadā Pasienes pagastā c. Noviki konstatēts, ka notika malu medības. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka ap plkst. 14:30 personu grupa, tostarp divi 1973. gadā dzimušie vīrieši un 1983. gadā dzimušais vīrietis, patvaļīgu medību laikā nomēdīja meža dzīvnieku – alni. Izmeklēšanā konstatēts, ka tikai viens no šīm personām ir mednieks. Tika izņemti 3 medību šaujamieroči, noskaidrots, ka šie ieroči pieder medniekam un tika reģistrēti noteiktā kārtībā. Iespējamais nodarītā materiālā zaudējuma apmērs – ap 6 000 euro.

***

8. martā plkst.13:00 Ludzas novadā Cirmas pagastā c. Garbari uz ceļa Ludza – Rēzekne 1993. gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu Fiat, neizvēlējās drošu apdzīšanas manevru, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar pretim braucošo automašīnu Mersedes Benz (vadītāja – 1994. gadā dzimusī sieviete). Transportlīdzekļu sadursmes rezultātā cieta abi autovadītāji un automašīnas Mersedes pasažieris. Visās cietušās personas ar dažādām traumām nogādāti medicīnas iestādē. Uzsākts kriminālprocess.

***

8. martā plkst.18:00 Ludzā, Latgales ielā kādā lielveikalā notika kārtēja preču zādzība. Šoreiz 1974. gadā dzimusī sieviete nozaga dažas preces 3,93 euro vērtībā.

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool