LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Mostly sunny
20°C
 
A A A

POLICIJA INFORMĒ

Laika posmā no š.g. 26. janvāra līdz 2. februārim VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 66 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 4 zādzībām, 13 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 6 ģimenes konfliktiem, 9 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 5 kriminālprocesi. Sastādīts 29 administratīvā pārkāpuma protokoli.
Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 59 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 2 gadījumos autovadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, vienam no viņiem nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, uzsākts kriminālprocess. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā 1 – Terehovā, 3 avārijas – pilsētā Ludza, cietušo un bojā gājušo nav.

***

26. janvārī, pirmdien, no rīta konstatēts, ka Zilupes novada Pasienes pagastā c.Pasiene notikusi iekļūšana mācību iestādē. Noskaidrots, ka no dažiem mācību kabinetiem nozagta nauda.
Pēc nedēļas, 2. februārī, pirmdien, no rīta policijā saņemts paziņojums par to, ka izdarīta vēl viena zādzība no tās pašas mācību iestādes. Policija veic izmeklēšanu.

***

29. janvārī ap plkst.15:45 Ludzā, Liepājas ielā kopīgās alkohola lietošanas laikā kāda dzīvokļa īpašniekam viņa paziņa, 1975. gadā dzimušais vīrietis, nodarīja miesas bojājumus. Notiek notikušā apstākļu noskaidrošana.

***

30. janvārī policijas griezās ludzānietis, kuram pirms mēnesi nenoskaidrotos apstākļos alkohola lietošanas laikā ar viņa paziņām pazuda naudas maks ar ap 160 euro. Apstākļi noskaidrojas.

***

1. februārī ap plkst.02:10 naktī Ludzā, Tālavijas ielā 1989. gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu Nissan, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas, bojājot kiosku, ceļa zīmi un smilšu kasti. Noskaidrots, ka autovadītājs atradās pie stūres alkohola reibumā.

***

Laika posmā no 31. janvāra plkst.18:00 līdz nākamās dienas plkst.08:00 saimnieka prombūtnes laikā Ludzā, Latgales ielā no kāda dzīvokļa, uzlaužot ieejas durvis, izdarīta mantu zādzība. Garnadža guvums – pārtikas produkti un motorzāģis. Uzsākts kriminālprocess. Nozagtas mantas un vainīgā persona tiek meklētas.

***

1. februārī ap plkst.12:00 policijā saņemts paziņojums par to, ka Ludzā, dārzkopības kooperatīva „Priedīte” konstatēta iekļūšana kādā dārzu mājiņā un nozagtas dažādas mantas, tai skaitā motorzāģis. Nodarīta materiāla zaudējuma apmērs noskaidrojas.

***

Darbs ar nelikumīgu alkohola un tabakas izstrādājumu aprites apkarošanu tiek turpināts

29. janvārī policijas darbinieki agrāk uzsāktās administratīvās lietvedības ietvaros, šoreiz Ciblas novadā Pušmucovas pagastā kādā privātīpašumā esošā saimniecības ēkā apskates laikā atrada un izņēma 85 litrus alkoholisko dzērienu un 8 kastes ar cigaretēm – kopā 78 000 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma. Nozīmēta ekspertīze.

IMG_0414 IMG_0415 IMG_0419

 

 

 

 

 

 

 

 

Sagatavoja:
Jeļena Rutkovska
VP Latgales reģiona pārvaldes
Ludzas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas inspektore
tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool