LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Policija informē

VP logoLaika posmā no š.g. 19. līdz 26. janvārim VP LRP Ludzas iecirknī tika reģistrēti 58 paziņojumi par dažādiem notikumiem: 5 zādzībām, 8 miesas bojājumu nodarīšanas gadījumiem, 4 ģimenes konfliktiem, 7 huligānisma gadījumiem. Uzsākti 7 kriminālprocesi. Sastādīts 41 administratīvā pārkāpuma protokols.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori konstatēja 73 Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Konstatēts, ka 2 gadījumos vadītāji atradās pie stūres alkohola reibumā, tai skaitā 1 automašīnas vadītājs un 1 riteņbraucējs. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, cietušo un bojā gājušo nav.

***

20. janvārī no rīta Zilupes novadā Zaļesjes pagastā c.Surbeļi kāds vadītājs konstatēja, ka viņa kravas automašīnai IVECO bojāts tents un izdarīta mantu zādzība. Garnadžu guvums – mikroviļņu krāsni „Mystery”. Nozagto preču daudzums, nodarīta materiāla zaudējuma apmērs un notikušā apstākļi noskaidrojas.

***

20. janvārī Ciblas novadā Ciblas pagastā c.Cibla nelikumīgi nozāģēti 3 augoši bērzi.

***

20. janvārī konstatēts, ka Ludzas novadā Pildas pagastā notikusi iekļūšana kādā kokzāģētavā, uzlaužot ieejas durvis un nozagta malka. Vainīgo personu loks noskaidrots, ar minēto saistīti 4 vietējie iedzīvotāji.

***

22. janvārī Ludzā, Latgales ielā lielveikalā konstatēta kārtēja preču zādzība. Šoreiz šo zādzību izdarīja 2 mazgadīgie bērni.

***

24. janvārī vakarā policijā saņemts paziņojums no medicīnas iestādes par to, ka ar galvas traumu nogādāts kāds vīrietis no Ludzas. Noskaidrots, ka šo vīrieti piekāva personu grupa. Notiek apstākļu noskaidrošana.

 

Policijas paziņojums

Iecirkņa inspektoru tālruņi (precizējums):

– inspektors Aleksandrs Lotko, tālr.:65703835

– inspektors Vadims Bufals, tālr.: 65703835

-jaunākais inspektors Aigars Kozlovskis, tālr.:65703835

– inspektors Eduards Točelovskis, tālr.:65703825

– inspektors Edurads Kozlāns, tālr.:65703825

– jaunākais inspektors Žanis Lipskis, tālr.:65703825

 

Sagatavoja:

Jeļena Rutkovska

VP Latgales reģiona pārvaldes

Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

tālr.: 65703807, 26540044

coloring.cool