LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

PMLP priekšnieks 20.gadadienā sveiks iestādes darbiniekus

Sagaidot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pastāvēšanas 20.gadadienu, PMLP priekšnieks Vilnis Jēkabsons šonedēļ viesosies vairākās teritoriālajās nodaļās, lai pārliecinātos par kvalitatīvu klientu apkalpošanu, kā arī pateiktos darbiniekiem par darbu un apsveiktu iestādes svētkos.
Šodien, 22.martā, PMLP priekšnieks apmeklēs nodaļas Tukumā, Talsos un Ventspilī, savukārt rīt, 23.martā, PMLP vadība tiksies ar darbiniekiem Bauskā un Ogrē. Vēl šonedēļ paredzēts apmeklēt nodaļas Daugavpilī un Krāslavā, kur PMLP priekšnieks viesosies ceturtdien, 24.martā, savukārt Aizkraukles, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes un Ludzas nodaļu darbinieki tiks sveikti piektdien, 25.martā.
“Klientu apkalpošanas nodaļu tīkls visās lielākajās Latvijas pilsētās un zinoši speciālisti, kas spēj nodrošināt klientiem ikvienu mūsu pakalpojumu pietiekami augstā kvalitātē – tā ir viena no lielākajām Pārvaldes vērtībām. Tieši tāpēc šajā svētku reizē vēlējos apmeklēt visas mūsu nodaļas un tikties ar katru darbinieku personīgi, lai pateiktu paldies par darbu, ko viņi veic ikdienā – daži pat visu šo 20 gadu garumā,” skaidroja PMLP priekšnieks V.Jēkabsons.
PMLP priekšnieks iecerējis līdz 19.aprīlim apmeklēt visas 30 PMLP teritoriālās nodaļas lielākajās Latvijas pilsētās un reģionālajos centros. Līdz šim V.Jēkabsons jau viesojies PMLP nodaļās Dobelē, Saldū, Liepājā un Kuldīgā.
Par Latvijas migrācijas dienesta dibināšanas dienu tiek uzskatīts 1991.gada 19.aprīlis, kad ar Ministru padomes lēmumu tika izveidots Migrācijas lietu departaments, kas vēlāk tiek pārdēvēts par Pilsonības un imigrācijas departamentu (PID). Kopš 1996.gada iestāde darbojas ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes nosaukumu.