LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

PMLP Ludzas nodaļa pārceļas uz jaunām telpām

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Ludzas nodaļa apmeklētājus turpmāk pieņems jaunās telpās – Novada domes ēkā Raiņa ielā 16. Tās būs apmeklētājiem daudz pieejamākas, jo visus pakalpojumus varēs saņemt komfortablā klientu zālē, nevis nodalītos kabinetos, kā tas bija līdz šim. PMLP pakāpeniski visās teritoriālajās nodaļās cenšas atteikties no tā saucamās kabinetu sistēmas un ieviest klientu zāles, kas ļauj pakalpojuma sniegšanas procedūru padarīt ātrāku, efektīvāku un klientam caurskatāmāku.
Tāpat būtiski, ka jaunās telpas atradīsies apmeklētājiem ērti pieejamā vietā -Novada domes ēkā pašā pilsētas centrā, netālu no sabiedriskā transporta pieturvietām un citām pašvaldības un valsts iestādēm. Tāpat ir padomāts, lai nodaļā viegli varētu iekļūt arī veci cilvēki, vecāki ar bērnu ratiņiem, kā arī cilvēki ar kustību ierobežojumiem.
Līdz šim PMLP Ludzas nodaļa atradās Valsts policijas telpās Stacijas ielā 46.
PMLP teritoriālās nodaļas sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar pasu izsniegšanu, ārzemnieku ielūgumu un izsaukumu apstiprināšanu, ziņu iekļaušanu un sniegšanu no Iedzīvotāju reģistra, kā arī nepilsoņu vai ārzemnieku uzņemšanu Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā. Iedzīvotāji šos pakalpojumus var saņemt jebkurā Pārvaldes nodaļā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. PMLP nodaļas atrodas visās lielākajās pilsētās un rajonu centros.