LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 20. oktobris
Leonīda, Leonīds
Ludza
Cloudy
10°C
 
A A A

Pludmales volejbola turnīrā uzvar komanda „Ludza”

DSC_1170Katru vasaru Ciblas peintbola laukumā notiek atklātās pludmales volejbola sacensības.

Šogad atklātajās pludmales volejbola (3+1) sacensībās piedalījās piecas komandas, kuras savā starpā cīnījās vienā apakšgrupā.

Šoreiz 5. vietu izcīnīja mājinieki – komanda ar nosaukumu “Ciblas novads”, (Līva Elizabete Liepiņa, Iļja Maksimovs, Edgars Mizāns, Guntars Kukors).
4.vietu izcīnīja komanda “Azarts 2” (Olga Soboļeva, Dainis Boļševičs, Jevgēnijs Cvetkovs, Ainis Kolocāns).
3.vietu izcīnīja komanda “Spāks” (Maruta Guitāne, Sandis Plenkovs, Kaspars Igovens, Gints Sarkans).
2.vietu izcīnīja komanda “Azarts” (Kristīne Klementjeva, Guntars Senkāns, Jānis Augustovs, Iļja Fiļimonovs)DSC_1228

Un 1. vietu atkal izcīnīja komanda ar nosaukumu “Ludza” (Jeļizaveta Puzāne, Kaspars Lisovskis, Imants Senkāns, Nikolajs Ševeļs)!
Līdzjutējiem un sacensību dalībniekiem nebija laika atpūtai, jo no volejbola cīņas brīvajos brīžos bija jāpilda piecu konkursu uzdevumi: basketbola soda metieni, pildbumbas mešana mērķī, šautriņas, florbols un šaušana no pneimatiskās šautenes pa mežacūkas mazo mērķi. Sacensību dalībnieki konkursos piedalījās ar lielu azartu, un tikai labākie no labākajiem tika pie balvām. 1. vietu konkursos izcīnīja Jeļizaveta Puzāne, 2. vietu – Edgars Mizāns, un 3. vietu izcīnīja Kaspars Lisovskis.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem par piedalīšanos sacensībās, kā arī milzīgs paldies konkursa tiesnešiem Viktorijai Leščinskai, Ivaram Novožilovam, Mārtiņam Bartulānam un Žanim Tihovskim.
Tiksimies nākamgad!

Sacensības rīkoja Ciblas Jauniešu centrs “Impulss”, biedrība “Strauts” sadarbībā ar IK “Lanas 777”

Informē Aldis Tihovskis

coloring.cool