LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Showers
10°C
 
A A A

Plakātu konkurss 1. – 4. klašu skolēniem

Eiroreģiona “Ezeru Zeme” Latvijas birojs sadarbībā ar Utenas rajona pašvaldību (Lietuva) organizē starptautisko plakātu konkursu par satiksmes drošību. Konkursā tiek aicināti piedalīties izglītības iestāžu 1.- 4. klašu audzēkņi no Daugavpils, Krāslavas un Preiļu rajoniem, Ludzas pilsētas, Krāslavas pašvaldības, Rēzeknes pilsētas, Viļānu pilsētas, Maltas pagasta (Latvija), Zarasu, Utenas, Ignalinas, Anikšču, Kupišķu rajoniem un Visaginas pilsētas (Lietuva).Konkurss tiek organizēts projekta Nr. LLI-006 “Harmoniska pārrobežu sadarbība satiksmes drošības uzlabošanai Latvijas un Lietuvas pierobežas teritorijās”/”LATLIT TRAFFIC” ietvaros (WP3), ko līdzfinansē Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2007. – 2013. gadam un projekta partnerpašvaldības, ar mērķi:

• veicināt bērnu radošo darbību un pilsonisko aktivitāti,

• padziļināt bērnu zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem,

• pievērst sabiedrības uzmanību satiksmes drošības problēmām.

Konkurss notiks divos posmos. I posmā darbus vērtēs katras pašvaldības izveidotā vietējā žūrija. Pēc žūrijas vērtējuma 3 labākie plakāti tiks virzīti nākamajam konkursa posmam. II posmā starptautiskā komisija izvērtēs darbus un noteiks uzvarētājus.

Labāko plakātu autori tiks aicināti uz apbalvošanas pasākumu, kur saņems vērtīgas balvas. No labākajiem darbiem tiks izveidota izstāde starptautiskās satiksmes drošības kampaņas “Steidzies lēnām!” laikā Utenā (Lietuva) 2009. gada 11. septembrī. Interesantākie plakāti tiks izmantoti turpmākajās satiksmes drošības akcijās vai kampaņās.

Plakātus var izpildīt jebkurā tehnikā А2 formātā.

Darba otrā pusē ir jāuzrada:

  • Plakāta nosaukums;
  • Darba autora vārds un uzvārds;
  • Darba autora vecums;
  • Darba autora adrese, kontakta tālrunis un e-pasta adrese;
  • Darba autora mācību vieta (skola, klase).

Ludzas pilsētā dzīvojošie bērni savus darbus var iesniegt personīgi Ludzas pilsētas domes 13. kabinetā (2. stāvā) Raiņa ielā 16 A, Ludzā katru darba dienu no plkst. 800 līdz 1700 (pārtraukums no plkst. 1200 līdz 1300) vai arī sūtīt pa pastu ar norādi “Projekta LLI-006 LATLIT TRAFFIC plakātu konkursam” līdz 2009. gada 15. maija plkst. 1700 (pasta zīmogs).

Konkursa nolikumu un papildus informāciju varat saņemt pie projekta koordinatores Ludzas pašvaldībā Svetlanas Rimšas (tālrunis darba dienās: 65707411, e-pasts: [email protected]) Ludzas pilsētas domes 13. kabinetā (2. stāvā) Raiņa ielā 16 A, Ludzā.

Konkursa nolikums

coloring.cool