LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Pirmo gadu Latvijā – cirks “Karabas” jau šovakar arī Ludzā

cirks_16Vai jums patīk cirks? Vai Jums patīk maģija un fantastiskas pārvērtības? Iluzionists Gabriel Got ir pacēlis Latvijas cirku Eiropas līmenī un jau šī gada aprīlī sāka tūri pa valsti ar augstas kvalitātes cirka šova programmu « Karabas».”Pirmo reizi es redzēju cirku televīzijā, kad man bija astoņi gadi. Esmu redzējis arī baletu un teātri, bet nekas tā neaizrāva mani kā cirka uzstāšanās. Ieraugot cirka šovu, es sapratu, ka šī joma ir īpaša, un man ļoti gribējās uzzināt par to vairāk. Tolaik īpaši trūka informācijas, šobrīd internetā ir daudz, bet tad vajadzēja meklēt grāmatas, klausīties stāstus… Bija ļoti grūti, bet tādējādi, jau 12 gadu vecumā es sevī nolēmu, ka vēlos, lai man būtu savs cirks. Savukārt, neviens no manas ģimenes nav bijis saistīts ar cirku”, – atceras mākslinieks.

Cirks «Karabas» – tas ir jauns izaicinājums, jauna pakāpe, jo cirks – tas ir liels kolektīvs, atbildība, savs uzņēmums, ko ir jāuztur un jārisina ne tikai radošus, bet arī finanšu un daudz citu jautājumu. Tas ir pavisam cits līmenis. Jaunā cirka «Karabas» programmas būs Eiropas līmeņa un kvalitātes.

Latvijā absolūti jaunajā cirka šova programmā “Karabas» cirka cienītājus gaida oriģināli priekšnesumi, tādi kā, žonglēšana, nažu mešana, ilūzija, interaktīvie numuri, iesaistot skatītājus, klauna uzstāšanās, ekvilibristi, akrobātiskie triki, uguns šovs un citi.

Iluzionists Gabriel Got ienāk izklaides tirgū ar jaunu formātu. Cirka izrāde būs pārsteidzoša, bet arī turpmāk aktieris negrasās apstāties pie sasniegtā, laika gaitā pievienojot jaunus elementus, papildinot šovu, mēģinot to veidot perfektu. “Cirks – tā ir viena no mākslas formām, kur var demonstrēt cilvēku spējas. Īsts cirks pastāv tikai tad, ja tajā ir tādi elementi kā bailes, smiekli un pārsteigums. Ja cirka programma tādu nav, tad tas nav īsts cirks. Cirka izrāde «Karabas» noteikti pārsteigs, jo tas ir dažus soļus augstāk par citām programmām. Turklāt es gribu apvienot māksliniekus, kuri palikuši bez darba, bet kuriem ir prasmes un vēlme uzstāties cirkā.

Ceru, ka esam Jūs ieinteresējuši 6. decembrī plkst. 19.00 atnākt uz Tautas namu un pašiem novērtēt cirka izrādi “Karabas”.  Biļetes varēs iegādāties pirms izrādes no 3 līdz 15 Eur vērtībā.

Ludzas Tautas nama direktore
V. Razumovska
 

coloring.cool