LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Mostly cloudy
21°C
 
A A A

PIRMAIS sniega skulptūru festivāls Ludzā (papildināts)

16.februārī Ludzas pilsētas parkā notiks PIRMAIS sniega skulptūru festivāls „Sniega pilsēta Ludza”, ko organizē Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.

Sniega skulptūru festivāla mērķis ir veicināt Ludzas novada ģimeņu kopīgās radošās izpausmes. Dalībnieku reģistrācija sāksies plkst.11:00. Reģistrācijas laikā katram tiks piešķirts kārtas numurs. Plkst. 11:30 sāksies sniega skulptūru konkurss. Tās varēs veidot gan komandās, gan individuāli. Konkursa dalībniekiem divu stundu laikā būs jāizveido sniega skulptūra par tēmu: kas dzīvo „Sniega pilsētā Ludzā?” (mājas, koki, cilvēki, dzīvnieki u.c.).

Skulptūras varēs rotāt ar no mājām paņemtiem priekšmetiem. Skulptūru veidošana tiks filmēta un fotogrāfēta. Uzvarētājus noteiks žūrija un uzvarētāji tiks apbalvoti ar siltām dāvanām. Sniega skulptūru veidotājiem būs iespēja izmantot ķerras un lāpstas un iemalkot siltu tēju bez maksas. Dalībniekiem jāpadomā par rezerves cimdiem un siltu apģērbu!

Nāciet kopā ar bērniem, nāciet kopā ar draugiem, vienkārši nāciet!

 

coloring.cool