LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna
Ludza
Cloudy
1°C
 
A A A

Piešķir naudas balvas par sasniegumiem olimpiādēs

Pirmdien, 28.maijā, Ludzas novada pašvaldībā notika valsts un reģionālo mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju apbalvošana.

Uz ceremoniju tika aicināti olimpiāžu dalībnieki – Ludzas novada izglītības iestāžu audzēkņi – un viņu pedagogi. Izcilniekus sveica Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Gutāne, vēlot visiem veiksmi nākamajos dzīves izaicinājumos.

Uz valsts un reģiona mēroga olimpiādēm šogad bija uzaicināti 12 mūsu novada skolēni no Ludzas pilsētas ģimnāzijas, Ludzas 2. vidusskolas, Ludzas Mūzikas pamatskolas un Pildas pamatskolas. Kopsummā iegūtas 9 godalgotas vietas un 3 Atzinības raksti.

Skolēni par gūtajiem sasniegumiem saņēma naudas balvas no Ludzas novada pašvaldības, pedagogiem pasniegtas pateicības no Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes.

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool