LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-18°C
 
A A A

Piesakiet kandidātus Jauniešu gada balvai!

Jauniesi_Janvaris (2)No 1. jūlija sāksies pieteikumu pieņemšana konkursam “Ludzas novada Jauniešu gada balva 2016”, kuru organizē Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru.

Šāds konkurss tiek organizēts pirmoreiz. Tā mērķis ir veicināt jauniešu iesaistīšanos novada sabiedriskajā dzīvē, apzināt aktīvākos un talantīgākos jauniešus, izvērtēt viņu sasniegumus un apbalvotu labākos.
Dalībai konkursā var pieteikt jauniešus par aktivitātēm laikā no 2015. gada 1. septembra līdz 2016. gada 1. jūlijam. Pieteikumi jāiesniedz no 1. jūlija līdz 20. jūlijam darba laikā Ludzas novada pašvaldības 312.kab. Raiņa iela 16, Ludzā.

Ir noteiktas šādas nominācijas:

  • Gada brīvprātīgais,
  • Gada jaunietis sportā,
  • Gada jaunais mākslinieks,
  • Gada jaunietis,
  • Ludzas novada patriots,
  • Jauniešu iniciatīva laukos,
  • Gada jauniešu organizācija,
  • Gada jaunais uzņēmējs,
  • Gada jauniešu balsts.

Konkursam var pieteikt jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Nominācijā Gada jauniešu balsts var pieteikt visu vecumu cilvēkus, kuri atbalsta un palīdz realizēt jauniešu idejas. Apbalvošana notiks Ludzas pilsētas svētkos, 13. augustā.

Konkursa nolikums ir pieejams ŠEIT un mājaslapas sadaļā “Nolikumi”. Iepazīties ar nolikumu un saņemt pieteikuma veidlapas var arī novada pašvaldībā Ludzā, Raiņa ielā 16, 312. kabinetā.

coloring.cool