LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

Piesaki radošāko pašvaldību!

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) izsludina Radošuma balvu pašvaldībām, pašvaldību iestādēm un pašvaldību kapitālsabiedrībām, kas notiks visā Latvijā radošās darbības nedēļas „radi!2013” ietvaros no 2013.gada 22. līdz 28.aprīlim.

Ar šo balvu VARAM vēlas sekmēt radošumu pašvaldību darbā un pieredzes apmaiņu radošu risinājumu izmantošanā, kā arī informēt iedzīvotājus par labas un veiksmīgas prakses piemēriem.

Tādēļ aicinām ikvienu – pašvaldības, pašvaldību iestādes, pašvaldību kapitālsabiedrības, fiziskas un juridiskas personas – līdz 2013.gada 4.aprīlim pieteikt Radošuma balvai radošus risinājumus, kas apliecina pašvaldības spēju mērķtiecīgi izmantot savus resursus, veicinot ekonomisko aktivitāti, identitātes stiprināšanu un pašvaldības atvērtību kopdarbam un gatavību strādāt komandā.

Pieteikuma anketu var aizpildīt VARAM mājaslapā – nosūtot pieteikumu ar pavadvēstuli pa pastu uz adresi „Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Peldu iela 25, Rīga, LV-1494”  vai elektroniski uz epasta adresi [email protected] ar norādi „Radošuma balva”.

Balvai pieteiktos pretendentus vērtēs darba grupa atbilstoši Radošuma balvas nolikumā minētajiem kritērijiem, t.sk. oriģinalitāte, aktualitāte, resursu izmantošanas efektivitāte, sabiedriskā nozīme, integrēta pieeja u.c.

Darba grupas sastāvā ir pārstāvji no VARAM, Izglītības un zinātnes ministrijas, Kultūras ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Urban Institute, biedrības „ZINIS”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas, Sorosa fonda-Latvija, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Latvijas Nacionālā kultūras centra, Latvijas Lauku foruma un Britu padomes Latvijā.

Radošuma balvas pasniegšanas ceremonija notiks 2013.gada 26.aprīlī, uz kuru tiks aicināti arī Radošuma balvas pretendenti un pieteicēji. Radošuma balvas laureāti tiks apbalvoti ar īpašām balvām – mākslas skolas audzēkņu darbiem un balvu radošuma kapacitātes stiprināšanai.

Informācija par balvas laureātiem tiks publicēta VARAM mājaslapā www.varam.gov.lv.

Plašākai informācijai aicinām sazināties ar Jevgēniju Butņicku pa e-pastu: [email protected] vai tālruni: 67026493.

Radošuma balvas nolikums.


Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālrunis: 67026533
E-pasts: [email protected]
www.varam.gov.lv

 

Par radošās darbības nedēļu radi!2013

Radošās darbības nedēļas radi!2013 mērķis ir parādīt un izcelt radošuma praktisko un pragmatisko pusi, apzināt un sekmēt radošumu mērķtiecīgā darbībā – izglītībā, kultūrā, uzņēmējvidē, valsts pārvaldē, pašvaldībās, sociālajā sfērā – un tā spēju radīt pievienoto vērtību un risināt sabiedrībai svarīgas vajadzības.

radi!2013 vadmotīvs ir radi! = dari!

radi!2013 ir platforma, kas piedāvā iespēju iesaistīties un piedalīties ikvienam cilvēkam, neformālai iedzīvotāju grupai, institūcijai, iestādei, organizācijai, uzņēmumam Rīgā un visos Latvijas reģionos.

radi!2013 darbības virzieni: radošas partnerības un jaunas iniciatīvas, konkurētspējīga izglītība, zinātne un pētniecība, eksportspēja, starptautiskā pieredze, radošās infrastruktūras, labā prakse, „radošā birokrātija”.

Radošās darbības nedēļas radi!2013 iniciatori ir Kultūras ministrija un Britu padome Latvijā.

Stratēģiskie partneri – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Ekonomikas ministrija, Ārlietu ministrija, Valsts kanceleja, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, nodibinājums Rīga 2014, Latvijas IT klasteris.

Projektā iesaistīti daudzi sadarbības partneri, kā arī kultūras, izglītības, uzņēmējdarbības un citu jomu pārstāvji.

Vairāk par radi!2013:  www.radilatvija.lv 

coloring.cool