LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Pieredzes apmaiņas brauciens graudu audzētājiem

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ludzas nodaļa šā gada 9. jūlijā organizē pieredzes apmaiņas braucienu. Pasākuma ietvaros ir plānots apmeklēt Ciblas, Kārsavas un Baltinavas novadu graudaudzēšanas saimniecības. Runāts tiks par graudaugu šķirnes izvēles pamatnosacījumiem, ražas kulšanas laika grafikiem, augu aizsardzības līdzekļu izvēli un citiem svarīgiem graudaugu audzēšanas ietekmējošiem faktoriem.

Pieredzes apmaiņas brauciena programma

Izbraukšana no Ludzas ir paredzēta plkst.08:30 (no Ludzas Tautas nama stāvlaukuma, Stacijas iela 41).

Savu dalību braucienam iepriekš pieteikt Beātei Narnickai, mob.t.: 25459538

coloring.cool