LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs
Jēkabs, Žaklīna
Ludza
Clear
22°C
 
A A A

Pieņemts pašvaldības 2014. gada budžets

DSC_1623Šodien, 24. janvārī kārtējā Ludzas novada domes sēdē tika izskatīti 98 jautājumi, tostarp arī par šā gada pašvaldības budžetu. Saistošo noteikumu “Par Ludzas novada pašvaldības budžetu 2014. gadam” projektu deputāti apstiprināja vienbalsīgi.

Par šā gada budžetu ziņoja Anastasija Ņukša, Finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītājas vietniece budžeta jautājumos. A. Ņukša pievērsa deputātu uzmanību tam, ka šobrīd vēl nav saņemtas dotācijas infrastruktūras projektu īstenošanai un mērķdotācijas izglītībai saņemtas tikai 8  mēnešiem.

Ziņojumu par Ludzas novada pašvaldības budžeta projektu 2014.gadam varat apskatīt ŠEIT

Informatīvajā daļā domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs ziņoja par Ūdenssaimniecības attīstības plāna izpildi un šogad pagastos veicamajām aktivitātēm.

Domes priekšsēdētāja Alīna Gendele informēja par pārrunu ar komercbanku vadītājiem rezultātiem. Runa gāja par iespējamo filiāļu atvēršanu Ludzā novada iedzīvotāju ērtībai. Diemžēl  filiāles Ludzā komercbankas neplāno atvērt, jo mūsu novadā tām esot maz klientu.

Alīna Gendele informēja sēdes dalībniekus par to, cik  mūsu novadnieku pēdējo mēnešu laikā ir deklarējuši savu dzīvesvietu Rīgā. Statistika ir tāda: augustā – 4, septembrī – 5, oktobrī – 19, novembrī – 15, bet decembrī – 31.

E. Mekšs atgādināja par nepieciešamību veikt izmaiņas saistošajos noteikumos par sociālajiem pabalstiem. Domes priekšsēdētājas vietnieks lūdza deputātus padomāt un izteikt savu viedokli visu mūsu novada izglītības iestāžu audzināmos ēdināt par pašvaldības līdzekļiem. Par šo jautājumu deputāti lems februāra domes sēdē.

 

coloring.cool