LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Sunny
22°C
 
A A A

Piemini Latviju!

Attēlā: Foto no LNP arhīva.

Latvija. Nekad un nekur savā mūžā tu vairs nedzirdēsi skaistāka vārda par šo, tāpēc nebeidz to daudzināt, nebeidz slavēt valsti, kas šo vārdu nes. Ja esi tēvs, paud to saviem bērniem, ja esi māte, dziedi par viņu pie savu bērnu un mazbērnu šūpuļiem. Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī. Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt. Jo, zaudējis Latviju, tu zaudēsi pats.

        Jau sesto gadu, par godu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanai, 4. maijā tiek svinēti Baltā galdauta svētki – paceļot valsts karogu, ģimenes aicinātas pulcēties pie balti klātiem galdiem. Šogad, jau otro gadu, 4. maijs būs īpašāks. Ārkārtējās situācijas dēļ svētki ir atšķirīgi, netiksimies klātienē publiskos pasākumos un nesvinēsim plašā līdzcilvēku lokā, bet ikvienam ir iespēja pašiem mājās radīt īpašu svētku noskaņu- pārrunāt svarīgākos notikumus, katram savā sirdī pieminēt Latviju, izveidot savus īpašos sveicienus 4. maija svētkos. Domāsim par nākotni un tām vērtībām, kādas pārstāvam paši un, kādas mācām saviem bērniem, ģimenei, kolēģiem un līdzcilvēkiem. Aicinām aktīvi piedalīsimies akcijā “Uzvelc savu virtuālo latviešu tautas tērpu”.  

        4. maijā plkst. 10.00 , 13.00 un 16.00  novada domes laukumā uz LED ekrāna  tiks demonstrēts svētku koncerts ar Valsts prezidenta Egila Levita uzrunu. 

        Valsts svētku koncerta norisi  ir akceptējusi Prezidenta kanceleja un Kultūras ministrija šādās Latvijas reģiona pilsētās – Alojā, Aucē, Rojā, Lonē un Ludzā. Lai stiprinātu novada iedzīvotājos patriotisko garu un radītu svētku  sajūtu katra cilvēka sirdī, esam veiksmīgi vienojušies ar  VSIA “Latvijas koncerti”  dāvāt Latvijas Radio bigbenda un solista Daumanta Kalniņa koncertu “Dienvidu akvareļi “/ ieraksts tapa Tautas namā/  ik katram, kam dzimtenes vārds ir svēts.

 

Tautas nama direktore V. Razumovska

 

 

coloring.cool