LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Piektā degviela – energotaupīšana

Šis ir īstais laiks, lai ENERGOTAUPĪŠANA kļutu par jūsu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu, jo tai pašreiz ir piešķirts PRIORITĀTES statuss valstiskā līmenī. Turklāt, iesaistoties energoefektivitates pasakumos, rodas iespēja tiešā veidā ietekmēt savas dzīves kvalitāti un veidot labas investīcijas, kas nesīs augļus nākotnē.
Jauna, izaicinājumiem gatava profesionāļu komanda, kas guvusi pieredzi, strādājot energoefektivitātes nozarē, ir SIA “Baltex Group”. Kompānijas darbības pamatprincips ir individuāli, efektīvi risinājumi katra klienta izvirzītajiem uzdevumiem, īsā parskatāmā laika periodā par pieņemamu cenu. Mēs piedāvājam izvēlēties pakalpojumu paketes, kurās speciālisti ir iekļāvuši tos pakalpojumus, kas nepieciešami, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
SIA “BALTEX GROUP” ir uznēmums, kas darbojas energoefektivitātes un projektēšanas sfērā , kas sniedz pakalpojumus ēku energoefektivitātes uzlabošanā un piedāvā kvalitatīvi veikt sekojošus darbus:
• Kopsapulces sasaukšana un protokolēšana;
• Pilnvarojuma līguma sastādīšana;
• Energoaudita veikšana;
• Ēkas tehniskā apsekošana;
• Ēkas renovācijas projekta izstrāde;
• Būvizmaksu tāmes sagatavošana;
• Projekta pieteikuma sagatavošana;
• ES finansējuma piesaiste;
• Izdevīgāko kredītnosacījumu atlase;
• Būvniecības firmu atlase;
• Būvuzraudzība un autoruzraudzība;
• Būvniecības procesa kontrole;
• Atskaišu sagatavošana un monitoringa veikšana.