LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Cloudy
-7°C
 
A A A

Piedāvā veikt bezmaksas energo auditu daudzdzīvokļu dzīvojamām majām

KURZEMES REĢIONĀLĀ ENERĢĒTIKAS un ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA” sadarbībā ar SIA “GRAND EKO”, pētijuma “Daudzdzīvokļu ēku energeofektivitātes risinājumi” ietvaros piedāvā veikt bez maksas energo auditu daudzdzīvokļu dzīvojamām majām Latvijas teritorijā.

Konkursam ēku var pieteikt apsaimniekotājs, pārvaldnieks vai dzīvokļu īpašnieku kopības pārstāvis (Dzīks, Dzīb). Tā ir lieliska iespēja noskaidrot savas daudzdzīvokļu ēkas potenciālo ietaupījumu un būt par vienu soli tuvāk ēkas renovācijai ar Eiropas līdzfinansējumam.

Konkursa anketa un nolikums (pieejams arī www.GrandEko.lv)

Konkursa mērķis ir veicināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāju izpratni par ar ēku energoefektivitāti saistītiem jautājumiem un potenciāliem siltumenerģijas ietaupījumiem mājas renovācijas rezultātā. Papildus iespējams saņemt konsultācijas, par Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaistes iespējam daudzdzīvokļu mājām.

Atkarībā no atsaucības tiks lemts par konkursa papildus kārtu izsludināšanu. Pieteikties konkursam iespejams lidz 25 martam.

Kontaktinformācija: info@grandeko.lv, Tel 20076706; 29522522