LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Piedalies starptautiskās programmas Award ekspedīcijā „Eldorado 2012″!

Aicinām jauniešus no visiem Latvijas novadiem, vecumā no 14-25 gadiem, piedalīties ekspedīcijas skolā, kas katru gadu Kurzemes meža vidū pulcē jauniešus no Latvijas un ārzemēm. Eldorado katru gadu apmeklē aizvien eksotiskākas valstis. Līdz šim tās bijušas – Izraēla, Turcija, Krievija, Igaunija, Jordānija, Nīderlande un Indija. Šogad jau interesi izteikusi arī Āfrikas valsts Nigērija, kā arī Luksemburga, Lielbritānija u.c.
Vasaras skola ir lieliska iespēja jauniešiem pavadīt laiku ārpus pilsētas ikdienas – brīvā dabā bez modernām tehnoloģijām, pilnveidot savas angļu valodas zināšanas starptautiskā vidē un gūt jaunus iespaidus un zināšanas.
Šogad viena no ekspedīcijas organizatorēm ir Indijas starptautiskās programmas „Award” līdere Kanika Issar, kura jau ieradusies Latvijā un aktīvi darbojas, lai sagādātu Eldorado dalībniekiem daudz pārsteigumu. Tāpat tradicionāli, sadarbībā ar Atjautīgo un Veiklo klubu (AVK) būs iespēja izmēģināt dažādas virvju trases, praktiski iepazīt izdzīvošanas elementus – kad nekā nav un jebkam jākļūst par tavu pavedienu izdzīvot.
Šogad pirmo reizi ekspedīcija būs 8 dienas, kurās dalībnieki sportos, iepazīs ūdens tūrismu, dejos dažādu tautu dejas, komunicēs dalībvalstu valodās, baudīs dažādu kultūru virtuves, gatavosies lielajam izaicinājumam – divu dienu ekspedīcijai un veiks „mini ekspedīciju”. Dalībnieki varēs ievingrināt roku arī latviešu sētas aktivitātēs, piemēram, siera siešanā, pīšanā, seno mūzikas instrumentu veidošanā, u.c.
Šogad pirmo gadu ir īpaša dalības maksas politika: 1 dalībniekam – 50.00 Ls, 2 dalībniekiem (no vienas ģimenes) 48.00 Ls no cilvēka, 3 dalībnieki – 47.00 Ls no cilvēka, grupām – 8 dalībnieku grupa – 42.00 Ls no cilvēka, bet piedaloties lielākai grupai no 20 cilvēkiem dalības maksa 30.00 Ls no cilvēka. Sīkāka informācija par jauninājumiem cenu politikā informācija madara.krumina@vartigimenei.lv
Programma Award, uz kuras pamatprincipiem balstās vasaras skola, ir dibināta Lielbritānijā 1957.gadā. Pašlaik tajā iesaistītas 130 valstis visā pasaulē un kopumā vairāk nekā 6 miljoni jauniešu un pieaugušo. Programmas pamatmērķis ir jauniešu kā sabiedrības nākotnes veidotāju veselīga un vispusīga attīstība četrās jomās: prasmes, fiziskā attīstība, piedzīvojumu ceļojums jeb ekspedīcija un labais darbs.
Pieteikuma anketa un plašāka informācija www.vartigiemeni.lv, www.draugiem.lv/vartigimenei vai www.twitter.com/VartiGimenei.
Jautājumu gadījumā raksti info@vartigimenei.lv vai zvani 25984069 – Ināra, 28856747 – Madara.