LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 05. oktobris
Amālija
Ludza
Clear
11°C
 
A A A

Piedalies aptaujā un izsaki savu viedokli! Kā vislabāk izlietot konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” iegūto naudas balvu – 25 000 eiro?

Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus iesaistīties aptaujā, lai noskaidrotu, kā vislabāk izlietot konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” iegūto naudas balvu – 25 000 eiro.

Gada nogalē konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” vērtēšanas komisija galveno titulu piešķīra Ludzas novada pašvaldībai, kas ar savu mērķtiecīgo darbu ģimeņu labklājības veicināšanā ir apliecinājusi atbilstību konkursa absolūtā uzvarētāja nosaukumam visā Latvijā.  Kopā ar īpašo titulu esam saņēmuši balvu 25 000 eiro apmērā.

Noteikumi paredz, ka piešķirtā naudas balva jāizmanto atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai ģimenēm ar bērniem vai vides veidošanai, tai skaitā infrastruktūras attīstībai. Naudas balva jāizlieto 2021. gada laikā.

Lai apzinātu iedzīvotāju vēlmes, uzklausītu idejas un priekšlikumus, kādiem ģimeņu atbalsta pasākumiem naudas balvu izmantot, ikviens Ludzas novada iedzīvotājs aicināts izteikt savu viedokli šādos veidos:

1) aizpildot elektronisko aptauju:  Aptaujas ““Idejas, kā izmantot konkursa Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība 2020 laimestu”” tiešā adrese ir: www.visidati.lv/aptauja/1672913132/

2) rakstot komentāru Ludzas novada pašvaldības oficiālajā “Facebook” lapā @LudzaLV pie šīs aptaujas ieraksta. 

3) nosūtot uz e-pastu [email protected]

Aptauja notiek līdz šī gada 15. janvārim, un tās rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā.

Vairāk informācijas par konkursu: www.vietagimenei.lv.

Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” ir viena no trim ģimeņu atbalsta pasākumiem, ko realizē Sabiedrības integrācijas fonds. Fonds īsteno arī programmu “Ģimenei draudzīga darbavieta“, kā arī izsniedz Latvijas Goda ģimeņu apliecības “3+ Ģimenes karte” Latvijas daudzbērnu ģimenēm.

Sagatavoja Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska