LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Piebraukšana pie skolām ir iespējama no Jelgavas ielas puses

Sakarā ar renovācijas darbiem Ludzas pilsētas ģimnāzijas I korpusā ir slēgtas ieejas skolas teritorijā no Blaumaņa ielas un 18. novembra ielas. Gan LPĢ, gan 2. vidusskolas skolēni un skolotāji uz mācību telpām dodas pa P. Miglinīka un Skolas ielu. Līdz ar to darba dienu sākumā abu skolu un bērnudārza “Rūķītis” tuvumā šīs ielas ir ļoti noslogotas, kas apdraud bērnu drošību un dzīvību.

Ludzas novada pašvaldība aicina vecākus, kuri atved bērnus uz mācībām ar savu transportlīdzekli, izmantot iespēju piebraukt pie izglītības iestādēm, iebraucot Ludzas 2. vidusskolas teritorijā no Jelgavas ielas. Vārti Jelgavas ielā būs atvērti katru darba dienu no plkst. 7:30 līdz 10:00.

Lūdzam autovadītājus darba dienās neatstāt transportlīdzekļus P. Miglinīka un Skolas ielā mācību iestāžu tuvumā, būt īpaši vērīgiem un parūpēties par pasažieru drošību. Dārgie vecāki, atgādiniet saviem bērniem, cik svarīga ir drošība uz ceļa, un arī paši ievērojiet satiksmes noteikumus!

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool