LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Pensionāriem un personām ar invaliditāti – pabalsts komunālo pakalpojumu apmaksai

Ludzas novada pašvaldības Sociālais dienests aicina iedzīvotājus izmantot pabalstus, kas pieejami novadā dzīvesvietu deklarējušām personām. Samērā neliels cilvēku skaists griežas Sociālajā dienestā, lai saņemtu pabalstu komunālo pakalpojumu apmaksai, kas pienākas Ludzas novadā dzīvojošām pensijas vecuma personām un personām ar invaliditāti.

Saskaņā ar Ludzas novada domes 2014. gada 27. novembra Saistošo noteikumu Nr. 25 “Par sociālās palīdzības pabalstiem Ludzas novadā” 2.3.4. punktu, dzīvokļa pabalsts ūdens un kanalizācijas pakalpojumu apmaksai personām ar invaliditāti vai pensijas vecuma personām, tiek piešķirts:

-Atsevišķi dzīvojošai personai ar invaliditāti vai atsevišķi dzīvojošai pensijas vecuma personai, kuras ienākumi nepārsniedz no 250 līdz 20 EUR apmērā gadā.

-Ģimenēm, kurās visi pilngadīgie ģimenes locekļi ir pensijas vecuma personas un/vai personas ar invaliditāti, kuru ģimenes ienākumi nepārsniedz no 450 līdz 30 EUR ģimenei gadā.

Dzīvokļa pabalsts ūdens un kanalizācijas pakalpojumu apmaksai tiek piešķirts uz personas rakstiska iesnieguma pamata. Plašāku informāciju par pabalsta saņemšanas kārtību var saņemt Ludzas novada Sociālajā dienestā, t. 65707415.

coloring.cool