LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Partly cloudy
-19°C
 
A A A

Pēdējais brīdis veikt zemes uzmērīšanu, lai izpirktu zemi

VSIA “Latvijas Valsts mērnieks” informē, lai veiktu zemes robežu kadastrālo uzmērīšanu izpērkamajai zemei, ir jāiesniedz pašvaldības lēmums par zemes piešķiršanu lietošanā un tā grafiskais pielikums vai zemes nomas līgums ar pašvaldību un līguma grafiskais pielikums, VZD reģionālās nodaļas lēmums par tiesībām izpirkt zemi un dokuments, kas apliecina priekšapmaksas veikšanu. Sīkāku informāciju par iesniedzamajiem dokumentiem var saņemt jebkurā no 26 VSIA “Latvijas Valsts mērnieks” birojiem visā Latvijā.

Ja līdz 2009.gada 31.augustam zeme nebūs uzmērīta, iespēja izpirkt zemi par tās kadastrālo vērtību un iemaksātā priekšapmaksa, kas tika veikta privatizācijas sertifikātos, tiks zaudēta.

LVM mērniecības biroji

coloring.cool